Skocz do zawartości

Walka, szkoła, kodachi i nóż


Sylwia93

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam w szkole w tej do której aktualnie chodzę czyli szkoła średnia, to był dzień. Jakaś dziewczyna, która wyglądała jak Go-Go Yubari z Kill Billa (O_O może to dlatego, że niedawno oglądałam Kill Billa xD) chciała się ze mną zmierzyć - to miał być pojedynek na broń białą. Ja na nią spojrzałam i wywnioskowałam, że nie mam innego wyjścia i zgodziłam się. Nie byłam przestraszona tylko spokojna - przygotowałam się na śmierć. (Tak jakbym myślała, że przeznaczenie mnie dopadło, że tak się stać musi). Miałam wrażenie, że chciała dopełnić jakiejś zemsty. Pokazała mi bronie i kazała coś z tego wybrać, to był kodachi i nóż. Kazała mi się pośpieszyć jakby chciała mieć to już z głowy. Ona wybrała kodachi a ja nóż. W walce była niezła, bardzo szybka. Ja jej nie dorównywałam zbytnio, zdążyła mnie poważnie "pociąć". Myślałam, że już przegram, że to koniec, i gdy chciała zadać mi ostateczny cios ja nagle oprzytomniałam i go zablokowałam. Trzymałam swój nóż nad twarzą a ona przyciskała swój miecz jeszcze bardziej, tak że ręka mi się trzęsła i ostrze noża wbiło się w ostrze miecza. Ona się zdziwiła i odskoczyła. Wkurzyłam się i zaczęłam ją atakować też ją pocięłam ale tylko trochę. Nagle pojawili się uczniowie chodzili obok nas, tak jak to normalnie bywa na przerwie i nie zwracali na nas uwagi, nawet nas nie omijali, tak jakby nas tam nie było. Tym się zdziwiłam i przyglądałam się uważnie, myślałam jak to możliwe, że nas nie widzą i bałam się, że może komuś stać się krzywda. Dziewczyna zauważyła to i nagle mnie zaatakowała - zadała mi szeroką ranę (prawie od prawego ramienia do lewego). Po tym odwróciła się i poszła jakby jej zemsta dobiegła końca. Ja miałam sporo ran + ta duża i byłam wyczerpana i nagle... obudziłam się. Prawdę mówiąc podobał mi się ten sen bo lubię takie krwawe jatki ale ciekawi mnie co mógł oznaczać. Proszę o interpretację snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...