Skocz do zawartości
Gość Jaga_Wiedzma

Skuteczne sposoby na klątwy, uroki i pecha, oraz o tym jak się przed takowymi bronić,

Rekomendowane odpowiedzi

Elie-1
mamy XXIw

Fajnie, że zauważyłeś;P Z tym, że te praktyki stosowane są nadal i to nie przez ciemnotę ale, z pozoru ludzi mądrych.

Ocenianie etyczne zredukowane do jednego punktu czasu jest mega ograniczone.

No właśnie, bo nie dotyczy jedynie pijaczków a często bogu ducha winnych ludzi, tylko z tego powodu, że coś tam powiedzieli, zrobili, że krzywo spojrzeli, ocenili urażając dumę wielkich magów, czy ludzi ograniczonych i podłych. Bo tylko podłość ludzka ucieka się do takich metod. I nie mieszaj w to KK i zabijania na wojnie w obronie kraju, bo to zupełnie inna bajka.

Pisać ładnie można, liczy się postępowanie, czyny.Zwłaszcza wtedy, kiedy nie pokrywają się z górnolotnymi deklaracjami.

Edytowane przez Elie-1
lit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seid
mamy XXIw, a w Polsce z tymi paragrafami różnie bywa.

Te paragrafy, to w wielu przypadkach, po prostu utopia. Tak jest chociażby z przymusowym leczeniem odwykowym.

Alkoholikiem rzeczywiście ludzie nie stają się z dnia na dzień, ale często wszystko dzieje się w większym lub mniejszym ukryciu. Co prawda w ukrywaniu nałogu przed rodziną specjalizują się głównie kobiety, ale i u mężczyzn też się to zdarza i to wcale nie tak rzadko. Niektórzy z nich robią się agresywni dopiero w późnych etapach uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1
Raczej nie .. klątwy rzucają często osoby zdesperowane , które zostały skrzywdzone przez kogoś i tej osoby sprawiedliwość nie dosięgnęła- coś takiego jeszcze można wytłumaczyć. Ale jeśli klatwy są rzucane z czystej zawiści , bądź zabawy to już tego nie da się niczym wytłumaczyc.

Można zrozumieć człowieka zdesperowanego, bezsilnego, doprowadzonego do skrajnej rozpaczy, ale nie niby normalnych ludzi, którzy na domiar złego, nie potrafią odróżnić dobra od zła. Brak słów na określenie tego typu karykatury człowieka. Bo nawet zwierzę odróżnia.Moje psy zawsze odróżniały ludzi dobrych od złych.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kobalt60

Jeszcze nibyezoteryku poza ładnym pisaniem przydałoby się rozumienie przeczytanej wypowiedzi innych, a nie komentowanie jedynie jej urywek i olanie sensu ogólnego :)

Z oceną moralną jest jak dziurą w tyłku, potencjalnie ma ją każdy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1
Jeszcze nibyezoteryku poza ładnym pisaniem przydałoby się rozumienie przeczytanej wypowiedzi innych, a nie komentowanie jedynie jej urywek i olanie sensu ogólnego :)

Z oceną moralną jest jak dziurą w tyłku, potencjalnie ma ją każdy.

Pisać każdy może, podobnie jak w tej piosence śpiewać.. Liczą się czyny. Niektórzy nie mieli najmniejszych oporów pochwalić się swoimi "wyczynami" na tym forum jak i w innych miejscach sieci.

Na ocenę moralną tych osób nie liczę. Nie wiedzą z czym to się je, bo tak najwygodniej. Spokojniej się śpi.:P

Na koniec ( z mojej strony, bo widzę próby torpedowania ) tej bezsensownej dyskusji, chciałabym zapytać się; kogo z was dosięgła klątwa czy chociażby urok ? Czy wiecie co przeżywa człowiek, na którego rzucono klątwę ? Ja wiem. Kobieta przez prawie 5 lat ginęła w oczach by na koniec przestać normalnie funkcjonować - pracować, zajmować się domem i co najgorsze - chodzić. Chodziła przytrzymując się ściany. Zjechała pół Polski po specjalistach ponieważ lekarze nie znajdowali przyczyny stanu rzeczy.Żeby nie było - psychiatrów również zaliczyła. Odzyskuje zdrowie dzięki przytomności jednej osoby. Nie jest moim zamiarem reklamować tę osobę i z tego powodu nie wymienię nazwiska. I niech mi ktoś teraz broni tych, co rzucają klątwy, to nie zostawię na nich suchej nitki. Zresztą sami o sobie wydają świadectwo.

Edytowane przez Elie-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
salvia divinorum

Najgorzej jak się taka "klatwa" wlecze z pokolenia na pokolenie. Ja nie bronię nikogo kto to robi. Napisałam o ludziach w ciężkiej desperacji ,którzy się dopuszczają takich czynów. Po dłuższym zastanowieniu się , to lepiej jednak jakoś chronić się przed tym złem, tworzyć tzw tarczę/barierę ochronną - jeśli nie wiemy jak to nawet się do kogoś udajmy. Kolejna może być metoda to odbijanie "na zasadzie lustra" jak nie wiemy to udajemy się po pomoc. Lepiej już zło odsyłać niż rzucać strasznymi klątwami. Wbrew pozorom klątwy nie występuja tak często jakbyśmy chcieli a i prawdziwe cięzkie klatwy mało kto tak naprawdę rzucać potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaliethe

Wreszcie jakiś post specjalisty: poklon: A co można zabrać jak facet nie ma ani jaj ani krzty rozumu, a mściwą gnidą jest i złą i psychopatyczną do szpiku kości i na wylot i jedynym jego celem życiowym jest niszczenie innych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1

Odizolować się. Prędzej czy później sam siebie zniszczy, względnie inna gnida to zrobi.. Swój do swego ciągnie.

Edytowane przez Elie-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malygalu

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chciałbym poznać wasze zdanie mianowcie odnośnie następującej sprawy.

Jakiś czas temu moja mam powiedziała ze ze strony ojca członek rodziny przeklął ród do 7 pokolenia że sie nie będzie wiodło. W sumie to człowiek nie zwraca uwagi na to że tak sie los toczy. Ale reasumując to u nas Panowie w naszej rodzieni po stronie ojca nie maja szcześcia. Ojciec rozwiódł sie z moją mamą, później ożenił drugi raz to kobita zmarła na raka. Mój brat po rozwodzie ja też. Kupiłem auto to zaraz coś się zaczeło psuć u zbywcy nic jak kupowałem też nic a teraz już jedno po drugim wyskakuje i zawze coś jak człowiek myśli ze wychodzi na prostą to co innego. Czy można przećiwdziałać jak tak to w jaki sposób ? Dzięki za pomoc

Edytowane przez malygalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MontBlanc

o i właśnie, dołączam do pytania a niestety od OWEJ gnidy odizolować nie bardzo się mogę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
basiunia53

Gdzieś na innym forum wyczytałam modlitwę przeciw złorzeczeniem przekleństwom.

MODLITWA POKOLENIOWA :

Odmawiam modlitwę pokoleniową za moich przodków z linii ojca i matki do 20 pokolenia.

Proszę o oczyszczenie mojego życia ze wszystkich problemów pokoleniowych,

jeśli jesteś konkretną osobą przyśnij mi się.

Po tych słowach , mówimy równiutko musimy odmówić 100 (sto) razy Wieczny Odpoczynek ... itd. - można odmawiać na różańcu.

Może pomóc, zaszkodzić nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Verdandi

Do którego z dziesiątków tysięcy istniejących bogów ta modlitwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla
W dniu 13.11.2009 o 18:29, Gość Jaga_Wiedzma napisał:

SÓL to najprostszy i najbardziej dostępny środek zabezpieczający. Ale tam gdzie występuje wielka negatywność i duże zagrożenie używa się czarnej soli.  

Zgadzam się z tym, ale tak jak i wszystko inne - i sól nie na wszystko pomoże. Jednak w sprawach mniej skomplikowanych nawet zwykłe oczyszczenie kąpielą solną jest pomocne. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek

A jak się robi taką czarną sól? i jak się jej używa, tak samo jak białą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla

Ja mam zanotowany taki sposób:

"Do przygotowania soli czarownic potrzebujemy Księżyca w nowiu, oraz trzech części soli, jednej części popiołu ze spalonych ziół ochronnych, jednej części węgla drzewnego lub węgielka trybularzowego i jedną część czarnego pieprzu, który samodzielnie zetrzemy na popiół. 

Do moździerza wsypujemy najpierw sól, którą musimy porządnie rozetrzeć, po czym po kolei dodajemy kolejne składniki, nadal intensywnie trąc. Jeśli takie macie życzenie, możecie przy tym zapalić białą świecę.
Kiedy utrzecie już całość, poświęćcie swoją pracę i jej efekt bóstwom, które wyznajecie lub siłom, w które wierzycie. Ważne jest, by przechowywać ją w szczelnym pojemniku.
Soli takiej używamy  w rytuałach ochronnych, mających na celu usuwanie klątw, uroków, złorzeczeń i złego oka."

Sól zalecają morską, ale to nie ma znaczenia skąd sól pochodzi, tym bardziej, że kiedyś nie było "soli morskiej" ogólnodostępnej, to wymysł całkiem współczesny. 

Popiół może być z ziół lub kadzideł oczyszczających (np. z białej szałwii, lawendy, tataraku, bylicy pospolitej czy jałowca). 

Panuje opinia, że czarna sól używana jest w przypadkach ciężkich, a biała "na co dzień", 

• Cool 2
  • Medal 1
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert

Ja ten prosty sposób widziałem powielony w sieci i wzbogacony o inwokacje, afirmacje, modlitwy i rytuały oraz inne akcesoria, jak np. coś ostrego - żelazo - w roli którego występowały wiórki do podłogi. Słowem co kto wymyśli i dopisze to zaczyna żyć własnym życiem. Osobiście uważam, że wszystko to może być, zwłaszcza jak wypowiedziane z mocą i wiarą słowa tak podnoszą skuteczność zapory jak pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa osoby przyrządzającej sól i jej używającej ;) 

A tutaj przepis wraz z fotoinstrukcją: Czarna sól

• Cool 1
  • Medal 1
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi