Jump to content
Marcin

25 kwietnia

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 kwietnia :

 

Jest to człowiek uzdolniony w wielu kierunkach, dzięki czemu może w życiu dużo osiągnąć. Gdy uda mu się rozwinąć odpowiednio swe zdolności umysłowe - może zostać uczonym, a co najmniej mądrym człowiekiem, orientującym się niezwykle trafnie we wszelkich sytuacjach życiowych. Potrafi połączyć w jedno wiedzę teoretyczną - nabytą, z mądrością wrodzoną i zdrowym rozsądkiem. Nieraz też ma jakieś własne specjalne poglądy na sprawy religijne. Ożywia go też zamiłowanie do przygód, odkryć, wynalazków, poczynań ryzykownych. Ma usposobienie dość szczęśliwe - jest bowiem zadowolony z życia i obdarzony szczodrze darami przyrody - zdolnościami i talentami. Serce jego wypełniają uczucia bardzo intensywne. Ożywia go dobra wola, a pracy oddaje się z zamiłowaniem. Jest on zadowolony z tego, co posiada i to uczucie daje mu stałe poczucie własnego szczęścia. Odznacza się siłą i odwagą - potrafi się skutecznie bronić przed wrogami. Trudno go rozgniewać - jednakże raz wyprowadzony z równowagi i podrażniony - staje się gwałtowny i nieubłagany. Na ogół dość pokojowo usposobiony i cierpliwy - lubi życie wiejskie i rolnictwo. Wiedzie mu się też we wszelkich zawodach, które mają związek z ziemią, jej produktami, nieruchomościami i w ogóle ze wszystkim co konkretne, dotykalne, solidne. Często sam w końcu staje się właścicielem posiadłości ziemskiej. Na ogół trzeba stwierdzić, że w życiu czeka go szczęścia dość dużo, jego ambicje życiowe zazwyczaj się spełniają. Kobieta w tym dniu urodzona - jest odważna i posiada dużo energii - ale też bywa nieraz dość gwałtowna i zbyt łatwo się unosi. Mimo to posłuszna jest swym obowiązkom i potrafi być dobrą żoną. Okazuje dużo wrodzonego zdrowego rozsądku i jest dość bystra -czasami jednak zbyt gadatliwa. Może mieć dużo dzieci, którym zostawi majątek.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hebi

Nie no to jest za przeproszeniem zerżnięte z książki

Share this post


Link to post
Share on other sites
szafranskak

Witam bardzo chcę podziękować za inforamcję odnośnie interpretacji mojej daty urodzin .Wiekie dzieki:papa2::papa2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Mają dużą fantazję i są wszechstronnie uzdolnieni. Jednak najczęściej już od wczesnej młodości specjalizują się w konkretnym zawodzie. Niemal we wszystkich sytuacjach zachowują zdrowy rozsądek. Nie przeszkadza im to jednak być gwałtownymi i popisywać się brawurą. W życie wchodzą odważnie, często nadmiernie nawet ryzykując. Dużą rolę w ich życiu odgrywają uczucia. Kochają namiętnie, ale nie są stali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cisza04

A to dzień urodzin mojej córki. Od dzieciństwa właściwie wciąż w kręgu artystycznych upodobań..do dziś..Fantazji jej nie brak a własny świat ,bogaty i niezwykły, czyni z niej osobę nieprzeciętnie interesującą. Od zawsze drzemał w niej leniuszek i wciąż się odzywa lecz dąży jednak do celu choć z biegiem lat pewnie celów zacznie ubywać. Póki co, nie martwię się,bo młoda i mądra i będę wspierać ją ,by nadal się rozwijała. Brawura raczej kontaktów towarzyskich dotyczy..i wszystko dlatego,że jednak mieć swój świat jest miło i cudownie lecz w nim żyć ciągle ..bez innych ..tylko niektórym sprawia radość bezustanną. Młodość przecież potrzebuje ciągłych zmian. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...