Skocz do zawartości

Bardzo prosiłabym o pomoc


zielona_zaba

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że przebywałam w szkole. Nie w żadnej konkretnej klasie, tylko na korytarzu. Była ze mną jakaś starsza nauczycielka, po którą przyszła (tak mi się wydawało) jej przyjaciółka, również kobieta starsza. Co najbardziej mnie zaskoczyło przyjaciółka tej nauczycielki zaczęła mnie przedrzeźniać, można powiedzieć ironizować czy naśmiewać się z tego, że mówię niewyraźnie. To bardzo dziwne, ponieważ w rzeczywistości mam świetną dykcję i nigdy nie miałam problemów z wyraźnym mówieniem. Jej naśmiewanie już we śnie wydawało mi się dziwne.

Czy ktoś wie co mógłby oznaczać taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy poprzez autorytet jakim byc moze dazysz starsze osoby nie boisz sie wypowiadac swojego zdania?czy osoby starsze nie wzbudzja w tobie leku przed wypowiadaniem sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że przebywałam w szkole. Nie w żadnej konkretnej klasie, tylko na korytarzu. Była ze mną jakaś starsza nauczycielka, po którą przyszła (tak mi się wydawało) jej przyjaciółka, również kobieta starsza. Co najbardziej mnie zaskoczyło przyjaciółka tej nauczycielki zaczęła mnie przedrzeźniać, można powiedzieć ironizować czy naśmiewać się z tego, że mówię niewyraźnie. To bardzo dziwne, ponieważ w rzeczywistości mam świetną dykcję i nigdy nie miałam problemów z wyraźnym mówieniem. Jej naśmiewanie już we śnie wydawało mi się dziwne.

Czy ktoś wie co mógłby oznaczać taki sen?

 

zielona_żabo -Twój sen może odzwierciedlać ,twoje problemy ,w rozmowie z ludżmi ,których darzysz dużym autorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astroa,

 

muszę przyznać, że kiedy rozmawiam z osobami starszymi zawsze uważam na to co mówię, staram się dobierać odpowiednie słowa. Nigdy im nie przerywam i może nie tyle boję się wypowiadać, co robię to niezwykle ostrożnie. Więc coś w tym jednak jest :) Powinnam być nieco odważniejsza w tej kwestii? :):)

 

Dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona_żabo, czy na co dzień uczysz się w szkole?

Pytanie brzmi, dlaczego tak starannie dobierasz słowa w rozmowie? Może stoi za tym jakieś niemiłe wspomnienie, może zdarzyło Ci się "palnąć" coś nieprzemyślanego?

Jeśli już się nie uczysz, to miejsce akcji snu (szkoła) może wskazywać na doświadczenia z przeszłości.A mnie w ogólności wygląda to na Twój lęk przed tym, że zostaniesz źle zrozumiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...