Jump to content
Marcin

14 maja

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 14 maja :

 

Charakter jego wykazuje cechy dość kontrastowe. Chociaż jest cierpliwym pracownikiem i usposobionym na ogół dość skromnie - potrafi być również bezlitosny i egoistyczny. Stara się on odpowiedzieć wymaganiom, jakie mu stawiają inni - mimo to jednak najczęściej swymi zdolnościami pokieruje nieodpowiednio. Wady przywiązane do dzisiejszych urodzin to przede wszystkim charakter dość cierpki - a w poczynaniach swych chwiejny nieraz i słaby. Co mu grozi. Jest zbyt łatwowierny w stosunku do ludzi i źle umieszcza swe zaufanie. Toteż zostanie ono nadużyte. Do czego powinien dążyć. Przede wszystkim do opanowania swej zmysłowości - a zwłaszcza powinien pod tym względem poskramiać swą wyobraźnię. Gdy przezwycięży swe namiętności staje się prawy i wierny i może dokonać wielkich rzeczy. Okazuje wówczas niezwykłą potęgę umysłową, idzie za postępem czasu i szeroko stosuje w życiu społecznym nowe odkrycia i wynalazki. Może też osiągnąć niezwykły rozwój i przejawiać jakiś bardzo oryginalny talent. Nie powinien zapominać, że największym ze wszystkich zawojo-wań - jest opanowanie samego siebie. Kto urodził się dzisiaj - powinien od czasu do czasu przebywać w sa- motności, która jest dla niego źródłem potęgi wewnętrznej. O ile chodzi zwłaszcza o ważniejsze decyzje - powinien je przedsiębrać w samotności, gdyż inaczej może podlegać wpływowi otoczenia, na który jest bardzo wrażliwy.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
aisza

pasuje jak ulał !!! idealnie... wlasnie nie mogę poradzic czasem z tą moją zmysłowością i namietnością ktore mną rządza... lubie w samotnosci przemyślać jak piszesz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Thyria

trafnie ;) dużo prawdy i dużo winsoków do nauki :) i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

W tym dniu rodzą się osoby, które szczególnie potrzebują w życiu dobranych przyjaciół. Są bardzo pracowici, odznaczają się prawością i szlachetnością charakteru. Na ogół bywają stali i wierni zarówno w miłości jak i w przyjaźni. Mimo, że dają z siebie tak dużo, to sami mają niewielkie wymagania od życia. Bardzo łatwo jest ich skrzywdzić psychicznie i unieszczęśliwić. Są łatwowierni, łatwo ulegają sugestii, a ich charakter jest bardzo mało odporny na życiowe ciosy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
lupus1458

Większość się zgadza 😊

Lupus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...