Skocz do zawartości

śniłam o tym, że zamarzłam...


Dathne

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, kiedy szłam chodnikiem, zobaczyłam człowieka śpiącego pod blokiem. Przypomniało mi się, że śniłam coś okropnego. Śniło mi się, że siedząc na mrozie... zamarzłam! Ale tak nagle, nie spodziewałam się tego, wiedziałam, że jest zimno, ale byłam ciepło ubrana. Mimo to zamarzłam... Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić ten sen? Jeśli to istotne, to kilka dni temu śniłam o jakiejś grocie czy starej kopalni, gdzie leżało mnóstwo ludzkich zwłok-i co dziwne, w tym śnie czułam ich fetor. A jeszcze wcześniej śniłam, że byłam bardzo chora. Może to ma jakieś powiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dathne, przede wszystkim należy się zastanowić, czy przypadkowo nie odkopałaś się w nocy, co mogło spowodować uczucie zimna, które bez wybudzenia się spowodować mogło taki sen.

Odczuwanie chłodu we śnie może być tożsame z poczuciem osamotnienia w rzeczywistości. Mimo iż mas zna sobie ubrania, to marzniesz bo może brakuje Ci po prostu ciepła drugiego człowieka.

 

Pozostałych snów które opisałaś nie chcę interpretować po łebkach, ale prawdopodobnie odnoszą się do pewnych zepchniętych głęboko, i jakiś czas temu treści psychicznych, które tkwią w Tobie i w jakiś sposób mogą szkodzić Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej nie odkopałam się w nocy, a nawet jeśli, to w pokoju mam bardzo ciepło. Myślę, że druga interpretacja może być bliższa prawdzie, ale cały czas mam wrażenie, że te trzy sny są ze sobą powiązane... Jeśli będę mieć więcej czasu to postaram się je opisać bardziej dokładnie. Dziękuję za opinię i czekam na następne interpretacje, może ktoś jeszcze rzuci mi światło na te sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...