Skocz do zawartości

Dziewczyna, Kąpiel, Przytulanie, Spacer


MeX

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o interpretację snu a a raczej dwóch, bo mają jeden wspólny czynnik ;]

 

W pierwszym śnie byłem ja, Karolina (dziewczyna w której jestem zakochany), Patryk (facet który podoba się Karolinie i zarazem mój kumpel) oraz Dawid (chłopak a którym Karolina dzień wcześniej mówiła mi że bardzo go lubi). Znaleźliśmy się na ulicy, była późna noc, świeciły tylko latarnie. W pewnej chwili Patryk powiedział żebyśmy skręcili w prawo, w taką ciemną, "bezludną" uliczkę i automatycznie jak to powiedział, przypomniałem sobie że ktoś nas szuka i musimy się kryć żeby nas nie znalazł. Skręciliśmy zatem w tą uliczkę, ja z Patrykiem szliśmy z przodu i rozmawialiśmy, a za nami szła Karolina z Dawidem który bardzo ja rozśmieszał (pozytywnie). Idąc cały czas nagle w tym samym czasie odwróciliśmy z Patrykiem głowy i zobaczyliśmy Karolinę idąca z Dawidem za rękę i zapatrzoną w niego, obaj spuściliśmy głowy i na tym skończył się sen.

 

 

Drugi sen miał miejsce w moim domu. Stałem w łazience po kąpieli. Nagle ktoś zadzwonił do drzwi, pobiegłem zobaczyć kto to i zobaczyłem tylko wcześniej przedstawioną Karolinę znikającą za rogiem. Wybiegłem natychmiast do ogródka uradowany i zawołałem ją, była z nią koleżanka Natalia. Karolina przeskoczyła przez płot i podbiegła do mnie mówiąc "cześć", ja chciałem ja przytulić. Karolina przez chwilą opierała się i odchodziła ode mnie ale w końcu przytuliła się do mnie.

 

Z góry dziękuję ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...