Skocz do zawartości

Proszę pomóżcie przetLumaczyć, okropny sen....


midianldn

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziekuję z góry za pomoc, dzis nad ranem mialam najokropiejszy sen w zyciu. Sniło mi sie ze mój ojciec mnie zgwałcil ( on nie zyje od 13 miesiecy) następnie oddał mocz na mnie. NIe moge przestać płakac nad tym snem. Pózniej w nastepnym pokoju była moja córeczka i włozyła sobie w oczy lusterka i górne chaczyki plastikowe od wieszaków. NIe stracila oczu, ale to bylo tak okropne.... mieszkanie bylo straszne i do remontu,sciany zdarte. Ja zaczelam uciekać przez strome piękne i zadbane trawniki, nie spadLam tylko biegLam.

( mojego taty twarz sie zmieniala co chwile, to mlodszy byl to starszy sie robil...)

Dziekuje bardzo za pomoc

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominialam dopisac ze moj tata byl naprawde dobrym czlowiekiem i najlepszym przyjacielem..... nie byl bestia.... dlatego ten sen jest tak szokujacy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie przerażaj się, proszę, to nic takiego. Ten "sen" który miałaś, według mnie nie był snem a wejściem w sferę tzw. Astralu. W sferze astralnej jest nagromadzona energia strachu, która przyciąga do siebie różne byty o niskich wibracjach - różne stwory które lubią straszyć nas - ludzi. Prawdopodobnie żyjesz ostatnio w strachu, niepokoju, lęku, nie możesz zasnąć i wówczas wchodzisz łatwo w inną rzeczywistość, inny wymiar. Jeśli jesteś pełna niepokoju, wówczas spotykasz w sferze astralnej takie właśnie doświadczenia, obrazy. One mają Cię wystraszyć (ukazują najbliższe Ci osoby, które są krzywdzone, lub krzywdzące). Nie ufaj tym obrazom, najlepiej uśmiechnij się teraz i powiedz sobie, że przejrzałaś ich grę :) Ten sen wg mnie NIE NIESIE ZE SOBĄ ŻADNEGO ZNACZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziekuje ci bardzo... to mam sens teraz. NIgdy nie wiedzialam o instnieniu takich sfer. MUsze wiecej czytac:) Masz racje czas na usmiech;)

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...