Skocz do zawartości

Nietypowy sen, chusteczki, były, cwiczenia, autobus itd.,


Tiika

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiele razy śnił mi sie mój były chłopak, ale z interpretacja tego snu kompletnie nie umiem sobie poradzic! Mam nadzieje że ktoś mi pomoże.

 

Leżałam połprzykryta kocem w piżamie na łóżku i prubowałam ogladac TV kiedy w kuchni zobaczyłam mojego byłego. Obwiązał całe nogi chusteczkami higienicznymi(wygladało to jak bandaże) i zaczął wykonywac cwiczenia rozciągające. Podeszłam do niego, usiedliśmy obok siebie a ten znowu zaczał obwiązywac uda chusteczkami i zapytał się czy ja też chcę ale żartem odmowiłam. Potem chłopak zaczął zbierac sie do wyjścia i wołac mnie żebym też z nim poszła..Po chwili doszedł mnie głos jeszcze innego eks któr prosił mnie o to samo ale jednak wybrałam tego pierwszego. Już mieliśmy wychodzic kiedy przejżałam sie w lustrze i zobaczyłam że mam na twarzy pełno pryszczy, więc powiedziałam byłemu ze zaraz go dogonię. Potem znalazłam się w windzie(jechała na dół, na parter), następnie byłam w autobusie który jak sie okazało jechał tylko jeden przystanek. Następnie zobaczyłam moją przyjaciółke na dziwnym, drewnianym torze przeszkód. Poszłam za nią i tor przeszłam bez problemu(podczas tego bylam na boso). Nagle zobaczyłam obraz mnie i byłego kiedy się przytulamy, ja jestem w samej ładnej koronkowej bieliźnie. Potem byłam w klasie, eks siedział pare ławek za mną i cały czas się na mnie patrzył. Na przerwie usiadł obok mnie i poprosił żebym przepytała go z ortografi(jest z niej b.dobry), podając mi komórkę! Był tam tekst jakiejs piosenki, coś w stylu "trzeba pomoc naszej milosci" a na dole wytlumaczenie dlaczego to pisze.

 

Hmm, dziwny sen:). Już kiedyś go tutaj zamieszczałam ale nie wiem z jakiego powodu, zostal usuniety. Pytano sie mnie wtedy o stosunki z bylym, czy za nim b. tęsknie, jakie sporty uprawia.. Tęsknie za nim, ale myśle ze nie jest tak źle;). Stosunki mam z nim hmm..srednie, jestesmy kumplami ale nieraz nie chowamy do siebie urazy po tym co nam niestety nie wyszło. Sporty uprawia mesknie, napewno sie nie rozciąga;). Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...