Skocz do zawartości

Ćwiczenie :)


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Błyszczysz jak gwiazdka na niebie :) jestes seksowna uwodzisz kusisz swoim seksapilem strojem urodą, wydajesz spore pieniadze na ubrania ale o takiej kobiecie jak Ty marzy tysiace mezczyzn :) Jestes przekonana o swojej atrakcyjnosci i seksulanosci :)

( gwiazda, Rycerz monet, as pucharow, 8 monet, 7 kielichow, 7 pałeczek)

Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lya ubiór:

ogólnie: Rycerz Kielichów: w zależności od samopoczucia, nieco inne ciuchy zakładasz (kielichy – emocje). Mój ma jakiś gorsecik a na tym płaszcz, myślę, że pod spodem raczej dopasowane bluzeczki a na wierzch coś luźniejszego. Może lubisz czapki? Mój ma hełm na głowie….

 

styl: Rycerz Monet: mój ma gorset jakiś, spódnice. Wypadł mężczyzna, to zapewne w spodnie też. Skoro to Rycerz Monet, to zapewne wybierasz rzeczy praktyczne na co dzień, wygodne, nie krępujące ruchów. Może do pracy bardziej Odpowiednio i raczej elegancko niż nie (to nie jest jakiś tam Pazik), co ma fiu bzdziu w głowie.

kolory (przewaga)6 Mieczy:

szarości, niebieskoszary, stalowy, czarny, (lubisz błyszczące dodatki – gwiazdy mi się w oczy rzuciły)Nie bardzo rzucające się w oczy kolorki, raczej stonowane.

Jak kupujesz ubrania: 3 Kielichy, pod wpływem emocji, potrafisz sporo wydać jak się zapomnisz, może lubisz biegać w poszukiwaniu ciuchów z kimś?

Cecha charakterystyczna: 7 Mieczy, raczej zakrywasz niż odkrywasz (ciało), lubisz rajstopy i spódnice (mój jest tak ubrany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój styl

3 kielichów-7 mieczy-gwiazda

lubisz sie ubierać jak sama napisałaś,a ja bym powiedziała ze wrecz lubisz sie przebierać;-)lubisz pewnie ciuszki które błuszczą i sa jedyne w swoim rodzaju.Myślę że wolisz wydać kase na jedna oryginalna rzecz która bedzie wyjatkowa i rzuci sie w oczy niż na kilka zwyczajnych ciuszkow.;-)

Lubisz nogi odsłaniać?coś typu długa spódnica dłucie rozciecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ehehehheheeh NIECIERPIESPODNIC dziewczynby bo mnie wkurzaja ;P jak ktos na egzaminie mnie w niej zobaczy to chyba cud :] tak, wole jeansy... jak czuje sie beznadziejne to nic kompletnie nic ciekawe3gona sobie nie mam :D

 

 

ok to moze jeszxcz cos

 

 

 

czy lubie sie malować?

 

Czy lubie bizuterie? Jezeli takj to jaką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
lya ubiór:

ogólnie: Rycerz Kielichów: w zależności od samopoczucia, nieco inne ciuchy zakładasz (kielichy – emocje). Mój ma jakiś gorsecik a na tym płaszcz, myślę, że pod spodem raczej dopasowane bluzeczki a na wierzch coś luźniejszego. Może lubisz czapki? Mój ma hełm na głowie….

 

 

 

[b

styl: Rycerz Monet: mój ma gorset jakiś, spódnice. Wypadł mężczyzna, to zapewne w spodnie też. Skoro to Rycerz Monet, to zapewne wybierasz rzeczy praktyczne na co dzień, wygodne, nie krępujące ruchów. Może do pracy bardziej Odpowiednio i raczej elegancko niż nie (to nie jest jakiś tam Pazik), co ma fiu bzdziu w głowie.

kolory (przewaga)6 Mieczy:

szarości, niebieskoszary, stalowy, czarny, (lubisz błyszczące dodatki – gwiazdy mi się w oczy rzuciły)Nie bardzo rzucające się w oczy kolorki, raczej stonowane.

Jak kupujesz ubrania: 3 Kielichy, pod wpływem emocji, potrafisz sporo wydać jak się zapomnisz, może lubisz biegać w poszukiwaniu ciuchów z kimś?

Cecha charakterystyczna: 7 Mieczy, raczej zakrywasz niż odkrywasz (ciało), lubisz rajstopy i spódnice (mój jest tak ubrany)

 

 

 

 

 

 

]TAk ja wole ogolnie nosić HEŁM :lol: LkikL :hahaha:

 

 

 

;)))))

 

 

;)

 

 

[/b]

 

 

i tak olu czesto ostatnio zakladam elegancko /no koszule :P a na nia np wiazany sweterek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lubisz sie malować?

7 denarów-myśle że wolisz nature,jesli wogule sie malujesz to bardzo delikatnie

czy lubisz biżuterie?

krol denarów -napewno takkkkkkkkkkkkkk

jaką?

koło fortuny

bransoletki chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało, że nie cierpisz spódnic :_oczko: Te moje Rycerzyki to chyba je mają, bo to jakiś ich wymóg odgórny, jakby mogli to by pewne zrzucili fatałaszki i ubrali się w końcu jak chłopy rasowe :wink:

W jeansy zapewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się malujesz 5 Monet

Myślę, że nie przepadasz, jak trzeba coś podkreślić, to tak. Ja np nie maluję się bo trzeba to potem zmywać a z natury leniwa jestem i nie chce mi się...

 

czy lubisz biżuterie: 9 Mieczy

Mam na karcie mnóstwo mieczy porozrzucanych.

 

jaką biżuterię: Moc

Na pewno nie byle jaka, taką co dodaje kobiecości, powabu, czaru, może magiczna jakaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
czy się malujesz 5 Monet

Myślę, że nie przepadasz, jak trzeba coś podkreślić, to tak. Ja np nie maluję się bo trzeba to potem zmywać a z natury leniwa jestem i nie chce mi się...

 

czy lubisz biżuterie: 9 Mieczy

Mam na karcie mnóstwo mieczy porozrzucanych.

 

jaką biżuterię: Moc

Na pewno nie byle jaka, taką co dodaje kobiecości, powabu, czaru, może magiczna jakaś??

 

 

taaaaaakk :D mam np talizma - słonce na szyi, ale tez bardzo lubie orientalne kobiece wzory czyyli od widzi mi sie, Nie cierpie zlota i tandety... jakis blyskotek, owszem maluski ledo widoczny element,ale zadne takie pierdoly i delikatne, subtelne rzeczy...

 

 

ola strzal w 10 :D

tak lubie magiczna bizuterie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...