Skocz do zawartości

Ćwiczenie.........................nr 666666666666666 ;P


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

Okej................................ :>

 

 

 

 

:> czy jestes gotowa ? ;>

 

 

 

przygotuj karty... ;>

 

skup się.... ;>

 

 

 

 

wyłacz muzyke ( to wcześniej)

 

 

i patrzac w karty odpowiedz mi na pytanie ;>...

 

 

 

 

 

- Co Cenię sobie w ludziach?

 

- Jak najczęsciej jestem odbierana przez ludzi ( ja to czuje, zobaczymy co napiszecie)

- co w życiu jest dla mnie najwaznijesze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cenię sobie w ludziach? 5 Kielichów Rydwan

Nawet najgorsze nieszczęście ich nie złamią, podniosą się jak Fenix z popiołów, będą zawsze próbować aż do skutku, tacy wieczni optymiści ;)

 

Jak najczęściej jestem odbierana przez ludzi 6 Monet Rycerz Buław

Niezrównoważona, dajesz z siebie wiele, ale też chcesz być doceniana, może za bardzo wtykasz nos w nie swoje sprawy… albo reagujesz spontanicznie

 

co w życiu jest dla mnie najważniejsze? Królowa Kielichów Kapłanka

Chcesz być etatową wróżką, pomagać innym :_luzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co Cenię sobie w ludziach?

kapłanka-wiedze ,mądrość,intuicję...

 

- Jak najczęsciej jestem odbierana przez ludzi ( ja to czuje, zobaczymy co napiszecie)

4 kielichów-jako ktoś kto sam nie wie czego chce,wiecznie rozczarowany zawiedziony,znudzony,pesymistka....

- co w życiu jest dla mnie najwaznijesze?

8 mieczy-rozwiklanie problemów ,dojscie do ladu ze swoimi pragnieniami myślami osiagniecie rownowagi....:_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najczęsciej jestem odbierana przez ludzi ( ja to czuje, zobaczymy co napiszecie)
10 kielichow

jako osoba ciepla, radosna, wesola, rodzinna bardzo, szczesliwa,piekna, lubiaca sie bawic( tanczyc?), uczuciowa, dobra, skora do pomocy,...jednym slowem idealna:lol:

moze odnosisz jakies sukcesy?...optymistka

 

- co w życiu jest dla mnie najwaznijesze?rydwan

 

zmiany ,zmiany,zmiany, ruch nie lubisz monotonii,chcesz aby w twoim zyciu cos sie wiecznie'dzialo"nowego, poszukujesz ciagle nowych doznan,moze jestes gotowa poniesc ryzyko aby uzyskac to na czym CI zalezy ....

mysle ze najwazniejsze dla Ciebie jest odniesc zamierzony sukces, byc spelniona zawodowo..kariera i sukces, zabezpieczenie finansowe tez

 

Co Cenię sobie w ludziach?
giermek denarow

 

madrych, chcacych poglebiac ciagle swoja wiedze, ludzi ktorzy maja jakas pasje, hobby czyms sie interesuja i sie jej calkowicie oddaja,dobrze zorganizowanych , pracowitych. dokladnych, wytrwalych w dazeniu do celu, walecznych,systematycznych,....takich na ktorych mozesz zawsze polegac i wiesz ze Cie nie zawioda, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...