Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


luiza76

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno posprzeczalam sie ze swoim mezczyzna o pieniadze jakie jest mi winny,,rozstalismy sie..w tarocie wyszlo ze wrocimy niby do siebie, bo on mnie tez kocha..ale ja trace nadzieje..boli mnie to co zrobil i jak zle mnie potraktowal, ale tesknie za nim bardzo bardzo...staram sie miec pokerowa mine na codzien, ale czuje sie zagubiona i steskniona. Probowalam praktykowac Silve, ale jest mi ciezko uzyskac odpowiedzi na moje pytania, bo wydaje mi sie ze sa za bardzo subiektywne i nieprawdziwe...Prosze o pomoc..czy ktos umie sprawdzic co tkwi w jego glowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 100 % co tkiw w jego głowie.

Ale to nie jest prawdziwa miłość, jeżeli nie można ufać 2-giemu człowiekowo. może chcieć wrócić, za jakiś czas, ale nie radze.

To nie jest os. do budowania szczęścia.

Możesz wrócić jeśli taka twoja wola, masz do tego prawo.

Zanim co kolwiek zrobisz zastanów się i to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura ma niestety rację.

 

Jeżeli ktoś komuś, niezależnie od płci obojga, jest winien pieniądze, czy cokolwiek innego, i zamiast się z tego rozliczyć, robi z tego problem, to z taką osobą niestety związku opartego na zaufaniu zbudować nie można.

A jeżeli nie ma zaufania, to z jego strony można mówić raczej o fascynacji niż miłości?

 

Jedną z głównych zasad istnienia związku jest uczciwość.

A z tego co napisałaś jej też chyba brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś:

...boli mnie to co zrobil i jak zle mnie potraktowal, ale tesknie za nim bardzo bardzo...

Więc zastanów się czego tak naprawdę chcesz.

W jakiś sposób Cię skrzywdził, źle potraktował.

Czy masz pewność, że taka sytuacja się nie powtórzy?

Czy jesteś przygotowana na to, że powtórzyć się może?

Nie wbijaj sobie do głowy wróżb, tylko sama się logicznie nad tym zastanów.

Karty życia za Ciebie nie przeżyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem, ze jest Ci bardzo ciezko. Przyzwyczailas sie do tego mezczyzny. Darzysz go uczuciem, ale jednoczesnie masz zal o to jak Cie potraktowal. Jesli masz z nim jakikolwiek kontakt postaraj sie z nim porozmawiac. Wyjasnic wszystko na spokojnie, bez wytykania sobie bledow. Powiedz mu o swoich uczuciach. Powiedz co czujesz do niego, ale i powiedz, ze Ci przykro ze tak Cie potraktowal. Jezeli z waznych przyczyn nie jest w stanie oddac Ci teraz Twoich pieniedzy, nie ustalajcie kolejnego terminu. Umowcie sie ze bezie Ci splacal na "raty". Jesli znow chcecie byc razem odbudowac relacje, musicie wyzbyc sie zlych emocji. I tu wlasnie potrzebna jest szczera rozmowa. A nie karty

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...