Skocz do zawartości
Aura

Wspomienie

Rekomendowane odpowiedzi

Aura

Dziś jest MÓJ WIELKI DZIEŃ.

Choć moi blizcy uważają inaczej.

Dzień w którym umarłam, a jednocześnie narodziłam się na nowo: piękniejsza, wspanialsza, mądrzejsza i bogatsza, choć nie koniecznie musi się to przenosić na świat materialny, rzeczywisty.

13 lat temu , a wydaje się tylko chwilką?:jezyk2:

Zdarzenia które wtedy miały miejsce pomogły mi dorosnąć. Następowały gwałtownie, acz nie boleśnie. To był dla mnie czas łaski i błogosławieństw.

Głównie dzięki wózkowi i "uziemieniu" mogłam poznać SIEBIE PRAWDZIWĄ.

Stałam się piękniejsza, wspanialsza mądrzejsza i bogadsza, choć nie przenosi się to koniecznie na świat materialny, rzeczywisty. :)

YouTube - Anna German - Czas jak rzeka

Poznałam siebie i odkryłam, że byłam przed tem konsumpcyjną kołtunką. Chęc posiadania, zabiegania o dobra doczesne rekonsować mi miała inne potrzeby, które skutecznie zagłuszałam: np. nowszym samochodem, ładniejszą kiecką, wspanialszymi wakacjami itp.

Pomagałam innym, ale nie z potrzeby serca, a z egoizmu - ja mam!

Odkryłam starą prawdę na nowo - już nie jestem i nie chce być egoistką chce być altruistką.

Odkryłam, że "dawanie" siebie i pomoc innym jest dla mnie tym czego zawsze mi brakowało (nie mówię tu o pomocy rodzinie).

To coś co niektórym może wydać się śmieszne, ale dla mnie jest wspaniałym uczuciem, pisałam już największą zapłatę mam gdy po mojej ingerencjii w życie innych, widze w ich oczach radość, szczęście.

To jest dla mnie prawdziwa nagroda.

Dobra nie zamęczam Was już.

Chciałam się tylko podzielić moją radością z dzisiejszego dnia.

Oraz przekazać Wam, że Was kocham

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
No to wszystkiego najlepszego Auruniu;)

Dziękuję Szamanku :roza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pit

Aurogratuluję ci serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
asiamaks

Niech Twoja droga prowadzi cie do najwspanialszych wyzyn duchowosci i niech wspiera potrzebujacych szczerze.abyc dostala najbardziej wymarzony dar od zycia , ze Swe dobre serce:) Wszyskiego co najlepsze Auruniu :przytul::buziak::serce: Ty nasze najwspanialsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
Aurogratuluję ci serdecznie.

Dziękuję :roza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
Niech Twoja droga prowadzi cie do najwspanialszych wyzyn duchowosci i niech wspiera potrzebujacych szczerze.abyc dostala najbardziej wymarzony dar od zycia , ze Swe dobre serce:) Wszyskiego co najlepsze Auruniu :przytul::buziak::serce: Ty nasze najwspanialsze

Dziękuję Asiu :roza::serducho: ty moje :kwiatek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cynamonowa41

Bądź nadal tak dobra i optymistycznie nastawiona do życia i ludzi. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
Bądź nadal tak dobra i optymistycznie nastawiona do życia i ludzi. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Dziękuję :roza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaffka

Auruś, dziękuję, że się tym z nami podzieliłaś. :kwiatek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
Auruś, dziękuję, że się tym z nami podzieliłaś. :kwiatek:

Kaffciu :serducho:, dziękuję :roza:

Edytowane przez Aura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kudlisekola

Wielki dzień i Ty jesteś WIELKA nie każdy potrafi cieszyć się z tego co ma i do tak o sobie piszę sama nieraz nie wiem czego szukam a taki człowiek jak Ty sprowadza mnie na ziemię i uczy szczęścia..dziękuję:cmok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura
Wielki dzień i Ty jesteś WIELKA nie każdy potrafi cieszyć się z tego co ma i do tak o sobie piszę sama nieraz nie wiem czego szukam a taki człowiek jak Ty sprowadza mnie na ziemię i uczy szczęścia..dziękuję:cmok:

Cieszę się, że pomagam szczęściu.

Dziękuję :rozza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciastko08
Dziś jest MÓJ WIELKI DZIEŃ.

Choć moi blizcy uważają inaczej.

Dzień w którym umarłam, a jednocześnie narodziłam się na nowo: piękniejsza, wspanialsza, mądrzejsza i bogatsza, choć nie koniecznie musi się to przenosić na świat materialny, rzeczywisty.

13 lat temu , a wydaje się tylko chwilką?:jezyk2:

Zdarzenia które wtedy miały miejsce pomogły mi dorosnąć. Następowały gwałtownie, acz nie boleśnie. To był dla mnie czas łaski i błogosławieństw.

Głównie dzięki wózkowi i "uziemieniu" mogłam poznać SIEBIE PRAWDZIWĄ.

Stałam się piękniejsza, wspanialsza mądrzejsza i bogadsza, choć nie przenosi się to koniecznie na świat materialny, rzeczywisty. :)

YouTube - Anna German - Czas jak rzeka

Poznałam siebie i odkryłam, że byłam przed tem konsumpcyjną kołtunką. Chęc posiadania, zabiegania o dobra doczesne rekonsować mi miała inne potrzeby, które skutecznie zagłuszałam: np. nowszym samochodem, ładniejszą kiecką, wspanialszymi wakacjami itp.

Pomagałam innym, ale nie z potrzeby serca, a z egoizmu - ja mam!

Odkryłam starą prawdę na nowo - już nie jestem i nie chce być egoistką chce być altruistką.

Odkryłam, że "dawanie" siebie i pomoc innym jest dla mnie tym czego zawsze mi brakowało (nie mówię tu o pomocy rodzinie).

To coś co niektórym może wydać się śmieszne, ale dla mnie jest wspaniałym uczuciem, pisałam już największą zapłatę mam gdy po mojej ingerencjii w życie innych, widze w ich oczach radość, szczęście.

To jest dla mnie prawdziwa nagroda.

Dobra nie zamęczam Was już.

Chciałam się tylko podzielić moją radością z dzisiejszego dnia.

Oraz przekazać Wam, że Was kocham

Pieknie to napisalas. Gratuluje i powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aura

Mija kolejny rok.

Nic się nie zmieniło w życiu, po za tym, że teraz świadomiej pomagam. Przez ten rok hmmm... dorosłam? jeszcze, a myślałam, że już będę zawsze taka sama, a tu przychodzą kolejne wizje mnie samej i zmuszają mnie by być jeszcze lepszą, wspanialszą.

Odkrywam świat i siebie na nowo i okazuje się, że moje życie może być wew. jeszcze boigatsze.

Wiem, nie wchodziłam prawie wcale na forum od jesieni, a było to związane z moim dalszym rozwojem, choć sprawdzałam priva i wrazie gdy ktoś potrzebował mojego wsparcia, pomocy pomagałam .Z czego bardzo się cieszę.

Nadal Was kocham. :buziaki:

Edytowane przez Aura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teri007

w takim razie w dniu urodzin wszystkiego, co najpiekniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi