Skocz do zawartości

Pocałunek w autobusie


eXide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się Was poradzić w związku z moim dzisiejszym snem. Otóż śniło mi się, że jadę autobusem (stary autobus typu Jelcz). Siedziałem na pierwszym miejscu po prawej stronie (zaraz przy drzwiach). Obok mnie siedział wysoki jegomość z plecakiem (twarzy delikwenta nie widziałem). Wiedziałem, że zaraz na przystanku wsiądzie koleżanka, poprosiłem więc człowieka siedzącego obok o ustąpienie miejsca, on wstał i poszedł na tył autobusu. Znajoma usiadła obok mnie. Siedząc nie mogłem jej przytulić (jak zazwyczaj się witamy) więc chciałem pocałować ją w policzek, a pocałowałem prosto w usta. Koniec. Jak myślicie, czy to coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mnie bardziej niż pocałunek interesuje miejsce zdarzenia. Dlaczego przyśnił mi się autobus? Co symbolizował człowiek siedzący obok mnie etc.? Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w rzeczywistosci, tez jezdzisz gdzies z ta kolezanka autobusem? Co do tego czlowieka - moze jest jakas przeszkoda, cos/ktos co stoi pomiedzy Wami? To jest pierwsze skojarzenie, ale nie wiem czy jest ono wlasciwe,zwlaszcza, ze ten czlowiek tak latwo ustapil miejsca... Jestem poczatkujaca jesli chodzi o interpretacje,a do tego dla kazdego dany symbol moze znaczyc co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

eXide

W moim odczuciu autobus może oznaczać aspekt społeczny Twojego życia oraz generalnie stosunek do ludzi, a zwłaszcza znajomosci, które sa ważne dla Ciebie.. a fakt, że wyprosiłeś tego człowieka z miejsca obok Ciebie - może świadczyc o tym, jakie znajomożci traktujesz pierwszoplanowo a jakie są Ci zupełnie obojętne (dodatkowo pocałunek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...