Jump to content
STRusz

Podzielę się energią

Recommended Posts

STRusz

Za zgodą przez pewien czas wieczorami będę wysyłał energię tym którzy o nią poproszą.

Namanira

A ja nie wiem czy to nadużycie, bo już u innej osoby odpowiedziałam na podobny apel...ale jeśli nie to ja również się podpisuję ;)

Afuredasu

Jeśli to bezpieczne, to ja też poproszę ;)

stay_in_light

a potrafisz jej w sobie tyle obudzić, żeby wysłać energię bez zawartej w niej intencji? jeśli wysyłasz komuś energię z intencją, myślą z zaśmieconym umysłem skrzywdzisz wielu ludzi, i zrobisz to oczywiście nieświadomie... energię można wysyłać tylko wtedy kiedy ma się wyczyszczony umysł, wysyłasz wtedy "czystą" energię. jeżeli trudność sprawia ci oczyszczenie umysłu zajmij się czym innym, twoje dobre chęci mogą przynieść negatywne skutki. każdy ma swoją energię i może ją w sobie rozbudzić, podnosić ją... możesz mi wysłać swojej energii odpowiem tobie wtedy jakiej jakości ją wysłałeś przyjacielu

Afuredasu

O! Widzę tu kogoś kogoś doświadczonego. Jeśli możesz to proszę podziel się ze mną informacjami, jak ty wysyłasz tą energię, czy znasz inne metody leczenia? Oczywiście, będę ostrożna w tym co robię, dlatego muszę zdobyć jakąś wiedzę na ten temat. Więc byłabym wdzięczna za odpowiedź tu, bądź na privie :)

Agor-ia

Podczepiam sie pod pytanie - jak wysylasz energie ? :)

STRusz
a potrafisz jej w sobie tyle obudzić, żeby wysłać energię bez zawartej w niej intencji?

Jasne że umiem, jednak zły moment wybrałem bo ciężko mi ostatnio, właśnie z oczyszczaniem umysłu. Chętnie dam się przetestować, napisze na prv.

Oprócz wzbudzania jej w sobie proszę o wsparcie górę.

Zabieg prowadzę mentalnie, chce wprowadzić konsultacje przed zabiegiem z WJ osoby otrzymującej w celu zapytania jaki rodzaj energii potrzebuję.

Na razie to eksperymentalne jest, ale liczy się intencja i chęć przyjęcia energii :)

karolinna

Głupie pytanie, ale nurtuje mnie :sciana:

Można 'przesłać' jakąś swoją myśl do drugiej osoby? Coś jak telepatia.

:icon_rolleyes:

Mr.Magick
Zabieg prowadzę mentalnie, chce wprowadzić konsultacje przed zabiegiem z WJ osoby otrzymującej w celu zapytania jaki rodzaj energii potrzebuję.

Na razie to eksperymentalne jest, ale liczy się intencja i chęć przyjęcia energii :)

Ok,eksperyment eksperymentem,ale o jaki rodzaj energii Ci chodzi kolego?

http://www.ezoforum.pl/magia/19979-rodzaje-energii-w-magii.html

Bo jak napisalem w powyzszym poscie wiele jest jej rodzajow.... :)

stay_in_light
Głupie pytanie, ale nurtuje mnie :sciana:

Można 'przesłać' jakąś swoją myśl do drugiej osoby? Coś jak telepatia.

:icon_rolleyes:

pewnie, ze tak :)

karolinna

A co trzeba zrobić, by to... zrobić xD :)

Cadaveris

Trzeba po prostu ... chciec :) ale pewnie nie takiej odpowiedzi oczekiwałas :)

Musisz skupic się na odbiorcy, by utworzyc z nim tak jakby jakies polączenie ( odszukac go w świecie :P ) :) Następnie intensywnie myślec o tym co chcesz przekazać ( dobrym rozwiazaniem jest wizualizacja :) ) Odrazu Ci powiem ze bez pomocy odbiorcy ciezko jest komuś coś logicznego i łatwego do zrozumienia przesłać :)

karolinna

Ooo... czyli to nie wypali xD Szkoda, bo nie przewiduje żadnej współpracy z odbiorcą...

Cadaveris

Wiesz ... ogolnie jesli chodzi o wymiane informacji na poziomie mysli to wydaje mi sie ze zawsze jest latwiej cos wyslac niż odebrać :) No chyba że ktos krzyczy dość mocno :P Ale to nie jest łatwe :)

karolinna

A może to, co chce komuś wysłać odbierze np. przez sen. Z tego co zauważyłam, z odbiorcą mamy taką wymianę inf. przez sny xD Ogólnie fajna sprawa, nie powiem :)

Cadaveris

Nic nie stoi na przeszkodzie by sprobowac , nie ? :) Praktyka czyni mistrza :)

karolinna

Tak, dokładnie. I będę próbować! :) No to dzięki.

STRusz

rodzaj witalna jak i duchowa, będę pytał czy zalecana z splotu wzmacniająca czy z serca regenerująca/uzupełniająca.

Wypuszczam z serca różowe krzyżyki które wnikają w aurę osoby którą wizualizuję, rozpuszczają negatywy, uzupełniają energetykę i przekazują miłość bezwarunkową. Dodatkowo robię pieczęcie na światło by oczyszczało działając jak reiki i proszę nad świadomość o wspomaganie przy transferze.

Wczoraj wysyłałem dla Namanira, Afuredasu i Saurona ok 03 rano, 22 i 02 dziś.

Powraca do mnie dawny optymizm. Pozdrawiam.

Agor-ia

STRusz, i ja chetnie przyjme energie od Ciebie, jesli zechcesz mi jej troche podarowac :)

magdzior88

Ja również poproszę :)

Będę wdzięczna:)

Pozdrawiam!

STRusz

Wszystkim którzy zechcieli użyczę energii i zamykam wątek.

dusica

Jeśli nadal jest taka możliwość, również bardzo bym o to prosiła..Jeśli nie - przepraszam i proszę o usunięcie mojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

mała24/5

Ja również poprosze jeżeli jeszcze można. Dziękuje

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...