Skocz do zawartości

Zgapiam ćwiczenie...


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

... i czekam na odpowiedzi :_zacieszacz:

 

1. Jak postrzegam siebie w sferze psychicznej?

2. Jak postrzegam swój wygląd?

3. Jakie zmiany planuję w nowym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i czekam na odpowiedzi :_zacieszacz:

 

1. Jak postrzegam siebie w sferze psychicznej?

 

10 denarów-jako osobe silna psychicznie niosacą wartości rodzinne przez życie,tradycjonalistkę...silna kobieta która ma mocne korzenie..

2. Jak postrzegam swój wygląd?

 

6 mieczy-wydaje mi się że często eksperymentujesz z wygladem,szukasz swojego stylu....

3. Jakie zmiany planuję w nowym roku?

 

9 denarów-może zmiany w wygladzie na bardziej naturalny..mniej makijażu...jakieś ciuszki lekkie zwiewne...moze ekologiczne np.len na lato...napewno cos blizej natury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 denarów-jako osobe silna psychicznie niosacą wartości rodzinne przez życie,tradycjonalistkę...silna kobieta która ma mocne korzenie..

 

Silna owszem, ale chyba raczej zahartowana ;) Nie wiem czy zupełna tradycjonalistka, łatwo adaptuje się w "nowym" ale cenię tradycję i żal mi że zanika.

 

6 mieczy-wydaje mi się że często eksperymentujesz z wygladem,szukasz swojego stylu....

 

Się zgadza :brawa_na:

 

9 denarów-może zmiany w wygladzie na bardziej naturalny..mniej makijażu...jakieś ciuszki lekkie zwiewne...moze ekologiczne np.len na lato...napewno cos blizej natury

 

 

No akurat jestem obecnie tak naturalna, że bardziej być nie można chyba :) Nawet tusz leci od święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze dwie rzeczy mi przychodzą na mys co chcesz zmienic w 2010

moze chcesz sie bardziej odsłonić...pokazać troche ciałka,,,wiekszy dekolt...cos w tym stylu...albo chcesz przejsc na wegetarianizm...:oczko2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo ty takie naturalne bardzo dziewcze jestes w tych kartach:mrgreen:powodzenia mam nadzieje że ci sie uda bo nie kladłam jeszcze kart na nikogo kto jest tak blisko natury ...a karty wyraznie pokazuja milosc do zwierzat:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie z tą naturą :mrgreen: Ze zwierzętami też trafiłaś, bo nie tyle że nie lubiłam ale wielu się bałam lub brzydziłam (głównie różne takie małe bzykające czy pełzające albo o 8 nogach hehe). Zauważyłam, że mi to mija a swojego zwierza rozpieszczam nieprzyzwoicie ku niezadowoleniu mamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...