Jump to content

3 lipca


Marcin
 Share

Recommended Posts

 • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 3 lipca :

 

Odznacza się dobrą pamięcią chociaż jego usposobienie jest nieco chwiejne i zmienne - ale mimo to jest dość przedsiębiorczy i chętnie wyrusza w podróż. Jest to człowiek aktywny, gorliwy, impulsywny. Zazwyczaj posiada jakieś wrodzone zdolności artystyczne. W każdej okazji swego życia jest ufny i pełen nadziei, do pracy jednak samodzielnej nie bardzo się nadaje. Ma on duże ambicje, ale nieraz brak mu odpowiedniego doświadczenia i dyskrecji. Towarzyski, wesoły - lubi młodzież, rozrywki, wykazuje skłonności artystyczne, interesuje się wszystkim co piękne, posiada dobry słuch muzyczny. Lubi rybołówstwo i chętnie mieszka nad wodą. A jednak w dalszych podróżach morskich, jakie może być zmuszony odbywać, grozi mu niebezpieczeństwo. Dzięki pomyślnym spekulacjom może osiągnąć zyski, a los niejednokrotnie mu dopomaga działaniem tzw. szczęśliwego przypadku. Pragnie osiągnąć uznanie, a nawet sławę, a w dążeniach swych zasadniczych wykazuje wielką zaciętość i stałość - mimo swój charakter dość zmienny. Zwłaszcza zaciekle broni interesów swych dzieci i rodziny. Pragnąłby chętnie każdą rzecz czynić wedle tego, jak mu się podoba - i nie lubi kontroli innych. Co mu grozi? Że w jego poczynaniach nie zawsze mu się wieść będzie, napotka na przeszkody nieoczekiwane, a w realizacji swych projektów będzie narażony na duże zwłoki. Organizm jego nie jest zbyt silny i przy większych wysiłkach narażony jest zawsze na niebezpieczeństwo osłabienia. Najwięcej ucierpi wówczas żołądek - i na nim najpierw odbijają się wszelkie stany ujemne - trwogi, zamieszania lub podrażnienia nerwowego- Ewentualne choroby - to zaburzenia w trawieniu, reumatyzm, obstrukcja i zła cyrkulacja krwi.

 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Częsciowo sie zgadza. Ale kompletnie nie, jeśli chodzi o kłopoty z żołądkiem, bo u mnie takich brak. Za to problemy z krążeniem i czeste bóle głowy

Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...
 • 3 months later...
 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 5 months later...

Mają duże zdolności, zwłaszcza w dziedzinach artystycznych. Są przy tym ambitni i aktywni. Dokładają wiele starań, aby wybić się ponad przeciętność. Uznanie, chociażby wśród najbliższych, jest ich minimalnym celem. Odznaczają się dobrą pamięcią i spostrzegawczością. W realizacji celów staje im na przeszkodzie brak wewnętrznego zdyscyplinowania, wytrwałości i konsekwencji. Również ich zmienne usposobienie i częste zmiany planów utrudniają doprowadzenie wielu przedsięwzięć do końca.

Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...
Guest czerwonymoskit

Jeśli chodzi o zdolności artystyczne to od zawsze chciałem grać na gitarze i gram ale nie zauważam jakiś innych zdolności np., z rysunku (choć pracuje jako grafik komputerowy to mnie zadziwia normalnie). Miałem tez ambicje coś napisać ale się nie udało. Podobno mamy szczęście w spekulacjach ale to jest bardzo ogólnie powiedziane. Na pewno zgadza się brak wewnętrznego zdyscyplinowania i wytrwałości oraz częste zmiany planów, jest to po prostu temat na baaardzo grubą książkę :) Niestety w życiu talenty się małą sprawdzają bo nie chca nic za nas zrobić :P to po co takie talenty komu potrzebne.

A jak się do tego ma chiński, przecież ktoś urodzony 3-07-78r to inny znak niz np 79r? Według naszego zodiaku powinny to być takie same opisy.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...