Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 8 lipca :

 

Mimo swej energicznej natury - uprzejmy i ustępliwy, co ośmiela innych do występowania przeciwko niemu. Jednakże da on sobie radę z wrogami i zwycięży przeszkody życiowe. Zamknięty w sobie, nader wrażliwy - potrzebuje dookoła siebie sympatii i przyjaźni. Starannie wyszukuje sobie przyjaciół, których później potrafi opanować. Trzeba dodać, że we wszystkim, co dotyczy przyjaciół - jest bardzo sumienny; troszczy się o nich w milczeniu. Okazuje dużo instynktu opiekuńczego i chętnie pomaga potrzebującej młodzieży. Zmienia często zarówno miejsce swego zamieszkania, jak i swe stanowisko życiowe. Ale nie można go nazwać wahającym się, gdyż co sobie postanowi to zazwyczaj wypełnia. Zręcznie układa projekty i umiejętnie realizuje je w życiu. Nie zabiera się bynajmniej do jakiegoś dzieła, nie przygotowawszy się odpowiednio. Postępuje on całkiem ostrożnie i nieraz nawet zbyt jest ostrożny i przewidujący - co zwłaszcza najsilniej wówczas się przejawia, gdy nie ma słuszności lub jest w kolizji z obowiązującym prawem. W zachowaniu się swym jest dość szlachetny i lubi nawet okazywać pewną wspaniałość. Powinien dążyć do opanowania swej zmysłowości i wyzbycia się wad, jak nadmierna wrażliwość i zbytnia impulsywność. Małżeństwo może mu przynieść sławę. W życiu oczekują go walki, przejścia i niebezpieczeństwa. W końcu osiągnie zwycięstwo i zatriumfuje nad swym najgorszym wrogiem. Powodzenie osiąga w zawodach związanych z szerszą publicznością, płynami i wodą w ogóle.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Co nieco prawdy , tylko to małzenstwo,jestem w zwiazku juz 23 lata,i jako takiej sławy nie widze ,chyba ze ta negatywna , bo moj slubny nigdy nie wyleje za kolnierzyk , i wszyscy o ty wiedza a i duzo mowi niepotrzebnie w towarzystwie :):zeby_na:

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Są bardzo energiczni. W tym co robią widoczna jest dokładność i sumienność. Ich przedsięwzięcia są na ogół dobrze zaplanowane, aby ograniczyć do minimum ryzyko lub przypadek. Lubią opiekować się najbliższymi lub potrzebującymi pomocy. To osoby o wielkiej szlachetności i nadmiernej wrażliwości. Cieszą się powodzeniem u płci odmiennej, sami też są czuli na uroki natury. Czasami zachowują się zbyt impulsywnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...