Skocz do zawartości

Tajemniczy chłopak


ssimple

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji mojego snu.

Dzisiaj przyśnił mi się pewien chłopak. Nigdy wcześniej go nie widziałam.

Byłam w szkole, miałam w-f i nie ćwiczyłam. Usiadłam na trybunach, gdzie zwykle siadają niećwiczący, i tam właśnie poznałam tego chłopaka. Był niezwykle przystojny. Miał krótkie, czarne włosy, nieziemsko piękny uśmiech i ciemne, wesołe oczy. Rozmawialiśmy bardzo długo. Zawsze układało się tak, że mieliśmy w-f na tej samej lekcji co jest bardzo dziwne. Przestałam całkiem ćwiczyć aby spędzić każdy w-f z nim. Rozmawialiśmy dużo, głównie to on mówił, jednak nie dowiedziałam się o nim niczego konkretnego poza tym jak ma na imię. To było dość dziwne doświadczenie, ponieważ za każdym razem kiedy się rozstawaliśmy nic nie pamiętałam. Tak jakby ze swoim odejściem wymazał z mojej pamięci wszystkie swoje słowa. Zostawiał mi tylko swoje imię, dźwięk swojego głosu i wizerunek swojej twarzy (tylko podczas uśmiechu). Pamiętałam, że rozmawialiśmy ale nie byłam w stanie przytoczyć ani jednego zdanie, które od niego usłyszałam. Na korytarzu nie widziałam go ani razu a na dodatek nikt go nie znał. Kiedy z nim byłam nikt nigdy się na nas nie popatrzył. Jakby on nigdy nie istniał. Jakiegoś dnia po naszej lekcji zobaczyłam jak szedł z innymi chłopakami w stronę wyjścia przez blok sportowy. Pomachałam w jego stronę a on wrócił się i poszedł ze mną w stronę mojego wyjścia, które było z drugiej strony budynku. Kiedy tylko zbliżyliśmy się do wyjścia z bloku sportowego sen się skończył. Czy to przypadek, że nigdy nie widziałam go poza terenem bloku sportowego? Co może oznaczać ten sen tajemniczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...