Jump to content

13 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 13 lipca :

 

Niezbyt szczęśliwy w młodości - z wiekiem rozwija się szybko stając się coraz bardziej wrażliwym i reagując silnie na swe otoczenie. Umysł jego jest badawczy a usposobienie sympatyczne i przyjemne dla otoczenia. Dość dużo podróżuje. Dobroduszny, gościnny - łatwo przebacza urazy doznane. Chociaż jest zdolny i obrotny - nie posiada jednak wytrwałości, toteż przechodzi od jednego przedsięwzięcia do drugiego - zamiast dążyć do udoskonalenia i rozwinięcia tego, co ma w ręku. Przez to ponosi naturalne straty. Kobieta tak urodzona potrafi doskonale pielęgnować chorych i jest dobrą gospodynią. Przywiązana silnie do swych dzieci, których ma zazwyczaj kilkoro - troszczy się o szczęście swej rodziny. Wady. Niepotrzebnie się wszystkim przejmuje i denerwuje, podlegając stanom depresji i zamieszania. Wykazuje też dość dużo próżności. Co mu grozi? Dąży on na różne sposoby do zrobienia majątku - lecz zaufanie swe umieszcza niefortunnie, a jego projekty mogą nie zrealizować się pomyślnie. Zmienia często miejsce pobytu i to daje mu raz zyski - raz straty, ale częściej te ostatnie. Szuka szczęścia po świecie, a jego sposób życia nie może się długo ustalić. Jednakże w drugiej połowie życia los ulega ogólnej poprawie, a w końcu dzisiejsze urodziny mogą przynieść dobre stanowisko życiowe. W związku z literaturą czekają go trudności. Wiedzie mu się natomiast we wszelkich zawodach związanych z wodą lub morzem, i w tych wypadkach dość łatwo przychodzi mu zdobyć bogactwo. Jak wychować dziecko tak urodzone? Dzięki swej niezwykłej wrażliwości i doskonałej pamięci potrzebuje takie dziecko starannej opieki i delikatnego postępowania. Może ono przeżywać wielkie udręki z powodu niesprawiedliwego lub niesympatycznego wychowawcy.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Te dobroduszne osoby posiadają duże uzdolnienia naukowe. Mają ponadto dobrą pamięć. Są bardzo wrażliwe i delikatne. Ich miłe usposobienie przysparza im sympatię otoczenia. Brakuje im jednak wytrwałości, aby zdobyć liczącą się pozycję lub majątek. Zbytnio ufają innym, a ponadto są nerwowi i za szybko zrażają się trudnościami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Znam jedną bardzo bliską mi osobę urodzoną 13 lipca, co do której nie pasuje mi stwierdzenie "usposobienie sympatyczne i przyjemne dla otoczenia", ponieważ jest to osoba o trudnym i momentami bardzo wrednym oraz uszczypliwym charakterze. Ja poświęciłam trochę czasu aby tę osobę poznać i dlatego doskonale wiem, że to tylko coś w rodzaju płaszcza, czyli wyłącznie powierzchowność, ale inni mogą to mylnie odbierać i w konsekwencji nie chcieć z tą osobą nawiązywać kontaktu. Jest to też taka osoba, która potrafi skoczyć w ogień za bliskimi oraz da sobie palce za nich poobcinać, a gdy zostanie zraniona bardzo to przeżywa, co czasami przeradza się w chęć zemsty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...