Jump to content

14 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 14 lipca :

 

Interesuje się wszystkim co się dzieje na świecie, co robią inni, jak myślą, a w ten sposób zbierając wiadomości - powiększa swe doświadczenie i rozwija się wewnętrznie. Jest to natura refleksyjna - dużo myśli i zastanawia się. Ma dużą wyobraźnię i lubi pomarzyć. Zamknięty w sobie, zmienny, dość skryty, nieco bojaźliwy - nie bardzo ma ochotę wysuwać się na pierwsze miejsca w życiu. Niezwykle wrażliwy i nieraz skryty - w zachowaniu swym jest dość sympatyczny. Lubi swe ognisko rodzinne, a do matki przywiązanym jest niezwykle silnie. Jest to człowiek uczuciowy, związany swymi uczuciami z innymi ludźmi. Lubi przeszłość, stare obyczaje, starożytności w ogóle i nieraz kolekcjonuje rozmaite przedmioty. Usposobionym jest dość romantycznie. Oszczędny i wytrwały - nie porzuca pracy nawet w takich wypadkach, w jakich każdy inny by to uczynił. Obawia się bardzo śmieszności i dlatego często swe uczucia maskuje, co nieraz w życiu może wywołać nieporozumienia. Zdolnym jest do miłości wytrwałej i głębokiej. Wady. Okazuje pewien bezwład charakteru i brak inicjatywy. Po okresach aktywności i przedsiębiorczości - następują w jego życiu okresy bierności i bezwładu, kiedy pragnie uniknąć wszelkiego wysiłku. Jest zbyt dumny, lubuje się w zewnętrznych ceremoniach, a w stosunkach jest dość cierpki. Co mu grozi? Środek jego życia będzie radosny i szczęśliwy. Ponieważ jednak okazuje zbytnią bierność w czasie gdy właśnie powinien dokonywać jak największych wysiłków - przeto koniec jego życia może być niepomyślny. Choroby, jakie mu mogą ewentualnie grozić - to zaburzenia w trawieniu, gorączka gastryczna i reumatyzm.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Najszczęśliwsi bywają w swoim, niezwykle bogatym, świecie wewnętrznym. Ich rozwinięta wyobraźnia i marzycielstwo odgradza ich od rzeczywistości. Obawiają się nawet trudów codzienności. Są zbyt refleksyjni, aby wywalczyć sobie znaczącą pozycję społeczną. W kontaktach międzyludzkich przejawiają dużo uczucia, ale nie lubią się uzewnętrzniać. Swoje problemy i rozterki przeżywają we własnym wnętrzu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
Guest Vianne 22

Większość się zgadza, może poza tym zbieraniem. Nie przywiązuję się za bardzo do przedmiotów. I raczej nie jestem cierpka ;). Reszta jak najbardziej tak :).

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • Ekspert

Zgadza się większość, no może oprócz wytrwałości, zbierania przedmiotów i cierpkości. Dużo myśli i zastanawia się - no niestety tak :D.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.