Skocz do zawartości
olkacool

Relacja z sąsiadem Znowu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

olkacool

Strasznie mnie intryguje, czuję coś przez skórę, tylko trudno określić mi co :jezyk_oko: Spotykamy się przelotem, na korytarzu, pod blokiem, w okolicy... Zawsze zagaduje mnie pierwszy, pyta o różne rzeczy, kiedyś zwiewałam gdzie pieprz rośnie a teraz już nie, coraz dłużej rozmawiamy ze sobą, banały ale jednak....

czy będziemy mieć romans

Diabeł Królowa Buław Rycerz Buław

Tak

Co czuję: Umiarkowanie Jakieś uczucia na pewno ale je hamuję

Co on czuje Diabeł Pożądanie? Jakoś ciężko mi uwierzyć bo strasznie niewinnie wygląda

Co myślę 10 Monet że mam rodzinę przecież i to szczęśliwą i jest tak super

Co on myśli 10 Mieczy jest mu ciężko… z góry przegrana pozycja

Czego pragnę Księżyc sama nie wiem czego chce

Czego on pragnie 3 Kielichy romansu, znajomości, przyjaźni?

Co zrobię Świat Wyjdę mu naprzeciw, też chce go poznać

Co on zrobi Paź Monet Chce mnie poznać lepiej, zbliżyć się w jakiś sposób

Okoliczności następnego spotkania Paź Mieczy Sąd

Na świeżym powietrzu?

Dziewczyny pomóżcie, bo może nieobiektywna jestem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Namanira

Co on czuje Diabeł Pożądanie? Jakoś ciężko mi uwierzyć bo strasznie niewinnie wygląda

No diabeł lubi się ukrywać a nie grać w otwarte karty, więc może ;)

major18.th.jpg

Odnośnie księżyca, (obrazkowo!) chyba pragniesz tej relacji (niekoniecznie od razu romansu), ale się boisz. Chciałabyś by pozostała ukryta?

Edytowane przez Namanira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Agor-ia

Olkacool - nie sugeruj sie jego niewinnym wygladem. Cicha woda...

Moze ktos inny powinien postawic Ci karty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iridos

no bedzie romans....jedno i drugie zakrecone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dezire3
Strasznie mnie intryguje, czuję coś przez skórę, tylko trudno określić mi co :jezyk_oko: Spotykamy się przelotem, na korytarzu, pod blokiem, w okolicy... Zawsze zagaduje mnie pierwszy, pyta o różne rzeczy, kiedyś zwiewałam gdzie pieprz rośnie a teraz już nie, coraz dłużej rozmawiamy ze sobą, banały ale jednak....

czy będziemy mieć romans

Diabeł Królowa Buław Rycerz Buław

raczej tak i chęci jakby z obu stron bedą...

Co czuję: Umiarkowanie chcesz być powsciagliwa,sama w sobie próbujesz się zblokować na niego,chcesz zachować odpowiedni dystans...

Co on czuje Diabeł ...no diabeł sam za siebie mówi...czuję pragnienie ,pożadanie,oj chyba bardzo go zauroczylaś...

Co myślę 10 Monet że masz wszystko na czym ci zależało dom,rodzine wszystko poukładane tak jak chcialas..

Co on myśli 10 Mieczy że nie ma szans u ciebie..

Czego pragnę Księżyc dokładnie..tak raz byś chciała spróbować...raz nie...

Czego on pragnie 3 Kielichy chcę romansu nawet za cenę tego że bedzie tym drugim

Co zrobię Świat dasz mu szanse,otworzysz sie bardziej na kontakt z nim

Co on zrobi Paź Monet powolutku systematycznie bedzie sie do ciebie zbiliżał..

Okoliczności następnego spotkania Paź Mieczy Sąd

może z dzieciakami mezem bedziecie na spacerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lean

Pisałam przecież, że pożądanie :-) ! Teraz, mi się wydaje, że dużo od Ciebie zależy. Lepiej rozłóż karty jakie będą efekty, jesli się ta relacja rozwinie. Czy warto, mimo wszystko, i mimo naszych ludzkich słabości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sheina

Ola ola !! pamietaj,ze masz meza na pewno fajnego !:lol:

kochasz go? to sie nei zastanwiaj nad sąsiadem ;)

;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olkacool

Ech no pamiętam :) Jest super i bardzo go kocham już prawie 8 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sheina

nooo to git majonezzz :)) nie rób sobie sama problemów ;) jedna chwila moze zniszczyc wszystko, a po co niszczyć wszystko co budowało się 8 lat

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
via

Wiesz Ola, ludzie dzielą się podobno na takich, którzy mają romanse i takich, którzy będą je dopiero mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olkacool

Młoda jestem jeszcze i strasznie na nie nastawiona do zdrad i romansów :jezyk: Mam nadzieję, że nas to ominie (nasz związek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sheina

Wystarczy,ze na tym Ci zalezy ;) i oby DRUGA strona tez tego chciałA

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alathea

co on zrobi -Paz monet - bedzie probowal zostac twoim przyjacielem, kumplem

okolicznosci - Paz mieczy - klotnia, Sad rodzinna (?), moze zrecznie wykorzysta te sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olkacool

Już się spotkaliśmy, mimochodem, na korytarzu: ja z mężem i dziećmi ( głośno gadały i rozrabiały), on wychodził z ojcem z domu :)

Czyli paź - może moje dzieciaki obok, a Sąd - to ja z rodziną i on z ojcem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lean

Dobra rada od Cioci Lean :-):

Zobacz, jak ta relcja wpłynie na Twoją aktulną sytację rodzinno - osobistą !

Jeśli ktoś jest sam, to warto spróbować i się "przejechać" /lub nie/, niż myśleć o tym już zawsze ...

W Twojej sytuacji ... Wiem, że korci "jak cholera", ale przemyśl /tzn. emocje na bok :-)/, czy warto ...

Piszę z pozycji osoby postronnej, nieznającej relacji, obiektywnej ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luna9

Czytam i oczom wlasnym nie wierze - Tarocistka (niby powazna) pyta: "czy będziemy mieć romans: Diabeł Królowa Buław Rycerz Buław"

i dopytania, co On czuje, czego pragnie...a co z calkowitym minimum etyki ??? Pytanie odnosilo sie do osoby..okolo 15-letniej (!), ale dla pani Oli "wiek ma najmniejsze znaczenie" ...

Pytania romansowe mnie nie gorsza, nie dziwia, ale pedofilskie ciagoty, czy to facet, czy kobieta, sa naganne - jesli obie osoby sa niepelnoletnie, to inna sprawa..ale dorosly czlowiek...

Mam nadzieje, ze Jej dzieci nie maja takich sasiadow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciastko08

Lenka skąd wiesz, że pytanie odnosiło się do osoby 15 -letniej? - Pytam bo czytam i czytam i nie widzę wzmianki o wieku.

Mniejsza o to, że post jest z 2009 roku i to, że Panią Olę, masz wpisaną jako "Polecający użytkownik".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luna9

Drogie Ciastko, nie jestem Lenka..Uzytkowniczka G. miala racje - mam teraz zbyt pospolity nick, to sie myli;)

Wzmianka, ze "obiekt czy bedziemy mieli romans" ma okolo 15 lat niestety latwo znalezc na kolejnym watku, bo o tym chlopaku (miedzy innymi) byly tu 3 watki - podam w wolnej chwili na pw. A to, ze to osoba, ktora polecila to Forum, to co ma do rzeczy??? Jak moja matka, czy moj maz rozkladalby karty i pytal na Forum o karty w temacie, czy bedzie miec romans z 15-letnia sasiadka, to sie mam nie odezwac..?

Ponoc nie wrozy sie osobom ponizej 18 roku zycia..a na ewentualny romans z nastolatkiem wrozymy i interpretujemy na Forum (?)

Dawno i mam nadzieje, ze chlopak nie zostal uwiedziony przez te zone i matke i chyba magistra resocjalizacji...karty na te okolicznosc byly nie od parady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi