Jump to content

15 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 15 lipca :

 

Pragnie on, aby wszyscy o nim wiedzieli i chciałby uzyskać uznanie powszechne, ale zachowuje się skromnie - tak, jakby mu wcale na tym nie zależało, aby zwracać na siebie uwagę innych. Oszczędny, w poglądach swych konserwatywny - mocno trzyma się swych zasad. Jest romantyczny, często nawet uduchowiony - a jego wyobraźnia jest rozwinięta niezwykle. Chociaż wywiera wpływ przyciągający na innych, to jednakże nie zawsze żyje w harmonii ze swym otoczeniem. Natura jego bowiem jest nieco dziwaczna, a inni ludzie nie zawsze mogą się zorientować w tym, czego on pragnie, a czego sobie nie życzy i dzięki temu trudno go zrozumieć otoczeniu. Wydaje się zagadkowym - chociaż wcale takim nie jest. Jest to człowiek bardzo wrażliwy, łatwo wzruszający się, niezwykle uczuciowy, zamknięty w sobie, nieco bojaźliwy - ale mocno trzymający się swych raz ustalonych celów życiowych. Zmienne nastroje - to najbardziej typowa jego cecha. Nieraz też okazuje wielką drażliwość, czułość, nerwowość - dopóki nie nauczy się opanowywać swych kaprysów i nastrojów. Wady tych urodzin. Gdy człowiek taki jest nierozwinięty - wówczas dusza jego staje się zbiorowiskiem niekonsekwentnych kaprysów. Staje się wtedy chwiejny i niezdecydowany, zwłaszcza we wszystkim co dotyczy jego uczuć i wrażeń. Gdy jednak osiągnie wyższy rozwój moralny - wówczas uczy się opanowywać swe zmienne nastroje i rozwija w sobie silną wolę. Uporczywie i z zaciętością dąży do swego celu i osiąga go albo dzięki swemu taktowi i zręczności życiowej, lub też dzięki umiejętnie stosowanemu pochlebstwu i zręczności w przekonywaniu innych.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

To niepoprawni romantycy. W ich wyobraźni wszystko jest w kolorze różowym. Odznaczają się skromnością i oszczędnością. Nie stawiają sobie ani życiu wielkich wymagań. Ich nastroje ulegają częstym zmianom i rzutują na ich aktywność i stosunek do rzeczywistości. W chwilach złego nastroju są drażliwi i nerwowi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
madziorek 33

Zgadza się w 100%.Szczególnie ta moja nerwowośc i zmienność nastrojów.Co jest ogromną wadą gdyż cierpi na tym moja rodzina.Walcze z tym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...