Skocz do zawartości

Powtarzające się sny o próbie kradzieży


katarzynka25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

przez ostatnie dwie noce miałam dwa dziwne sny, które ciężko mi zinterpretować. Proszę o pomoc

 

1) Jade autobusem. Na siedzeniach naprzeciwko mnie siedza dwie cyganki (nastoletnia i bardzo stara). Jestem bardzo zamyślona i patrze w okno, po czym przypominam sobie, że koło mnie leży moja torebka z dwoma portfelami. Postanawiam sprawdzić czy nic nie zginęło i okazuje się, że został mi tylko jeden. Byłam bardzo zmartwiona. Starsza cyganka popatrzyła na mnie z litością, wyjęła mój portfel ze swojej kieszeni i oddała mi go ze słowami "Masz dziecko, jesteś biedna, tobie przyda się bardziej". Po tych słowach chciała mnie uścisnąć ale kiedy jej twarz zbliżyła się do mojej zaczęła nienaturalnie otwierać usta i wydawać z siebie coś jak stłumiony krzyk. Obudziłam się zalana zimnym potem.

 

2)Przechodze obok przystanku autobusowego i zauważam na nim starsza kobietę i dziecko, ktore póżniej ciągle znajduje się gdzieś w jej okolicy. Kobieta wyrzuca swój telefon komórkowy do śmietnika a ja w tym momencie zdaje sobie sprawę, że ma ona ma zaniki pamięci i chcę jej jakoś pomóc. Wyciągam telefon ze śmieci i podchodze do niej. Mówię, że nie może tutaj cały czas być, że może się jej coś stać i probóje znależć w jej telefonie numery kogoś z rodziny. Zamiast nazwisk czy imion w liście kontaktów są tylko jakieś dziwne nazwy, których już nie pamiętam i w momencie czytania mam przeczucie, że coś jest nie tak. Wymieniam tamte nazwy kobiecie a ona ciągle mówi "nie, nie znam, nie znam, nie pamiętam". Chwile póżniej próboję nawiązać kontakt z dzieckiem które chodziło koło kobiety (wydaje mi się, że ono mogło coś wiedzieć o nieznajomej) i w tym samym czasie ona chce wyciągnąć mój portfel z kieszeni, ja to zauważyłam (zdaje sobie sprawę, że zostałam przez nich oszukana) i zaczęłam krzyczeć a następnie udałam się w kierunku miejsca do którego podążałam na początku snu. Po obudzeniu byłam poddenerwowana.

 

 

 

Czy macie jakiś pomysł co to może znaczyć? Bardzo mnie to zastanawia. Nie wiem czy kojarzyć te sny z pieniędzmi (portfele), kłopotami z przyjaciółmi czy może jeszce czymś innym. Będę wdzięczna za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...