Skocz do zawartości

Sen o byłym chłopaku


Anya25

Rekomendowane odpowiedzi

Już kilkakrotnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy śnił mi się mój były chłopak. Rozstaliśmy się ponad dwa lata temu. Byliśmy ze sobą nieco ponad 2 miesiące. Teraz jestem w szczęśliwym zwiazku już ponad rok, ale sen, w którym on jest wciąż powraca. Dzis śnił mi się znowu i ten sen był nadzwyczaj wyraźny i dość silnie go zapamiętałam. Byliśmy u mojej koleżanki. Oglądaliśmy telewizję i on zaczął się do niej kelić. Podobała mu się wyraźnie to czułam i on jej też się podobał. Zakochali się w sobie a ja chciałam ich rozdzielić. Wręcz krzyczałam na niego, ale oni byli pogrążeni w błogim śnie. Czułam się w tym śnie bardzo traumatycznie. Wiedziałam, że już nigdy ze mną nie będzie, a pomimo to coraz bardziej pragnęłam z nim być. Co to znaczy? Nawet o nim nie myślę, nie wspominam go, ale pomimo to często mi się śni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że gdzieś w podświadomości możesz żałować swojego wyboru, tego, że zerwaliście. Wiesz, że co było to było, jesteś teraz w szczęśliwym związku, dlatego chyba w śnie pojawia się druga dziewczyna, ta, z którą on się obściskuje. Podejrzewam, że boli cię to, że o tobie zapomniał.

Ale to tylko moja interpretacja i nie sugeruj się nią :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, choć to nie był mój wybór. Nie ja zerwałam ten związek. To on odszedł. Powiedział mi, że to nnie był prawdziwy zwiążek, bo przecieżzesobą nie sypialiśmy. Był wcześniej 10 lat ze swoją dziewczyną i potem ona postanowiła do niego wrócić. Zostawił mnie i wrócił do niej, jednak nie byli ze sobą długo, bo ona wyszła za mąż za innego mężczyznę. A jemu powiedziała o swoim ślubie kilka dni wcześniej. Pomimo to jednak, że wrócili do siebie i on jeszcze nie wiedział, że ona bierze ślub z innym widziałam jak zdradzał ją z inną podczas imprezy sylwestrowej (byliśmy w tym samym lokalu na Sylwestrze). Pomimo, że ma tak okropne tendencje i w ogóle mi nie odpowiada pod względem sposobu bycia to jednak śnię o nim i nie mam pojęcia dlaczego, bo o nim nie myślę, już dawno zapomniałam o tym, co było. A ta druga dziewczyna z mojego snu do której się kleił to moja koleżanka ze studiów. Bardzo ładna, ale oni się w ogóle nie znają i raczej nigdy się nie poznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...