Jump to content

23 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 23 lipca :

 

Chociaż umysł jego jest żywy, czujny, bystry, gorliwy - ale jest również nieposkromiony i samowolny, a głębokie namiętności łatwo mogą opanować jego rozsądek. Przedsiębiorczy, nieco zuchwały - jest bardzo inteligentny. Nade wszystko ceni sobie wolność, nic sobie nie robiąc ze zdania innych; nie zwracając uwagi na otoczenie idzie w życiu swoją drogą, a jego silna wiara w siebie i we własne zdolności - podtrzymuje go w walkach życiowych. Odznacza się swym trafnym sądem o ludziach, wykazuje dużą intuicję oraz niezwykle silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Chociaż doskonale orientuje się w naturze ludzkiej - nie potrafi jednakże opanować samego siebie; uczucia jego bowiem są bardzo gorące i głębokie. Chętnie żyje wspomnieniami, prowadzi dociekania historyczne i wspomina przeszłość. Przywiązany do tradycji rodzinnych - w stosunku do ludzi współczesnych i czasów najnowszych jest nieco nieufny. Jest to natura głęboka, milcząca, zamknięta w sobie. Niechętnie wyzbywa się jakiejś rzeczy, o ile w zamian nie dostaje czegoś innego i lepszego. Co mu grozi. Przy całej pewności siebie jaką okazuje - umysł jego jest zmienny i chwiejny, a w życiu wykazuje zbyt często skłonności do zmieniania obranego kierunku, co może w końcu niepomyślnie odbić się na jego losach. Wadą jego jest również nadmierna wrażliwość, co powoduje, że zbyt łatwo zraża się do ludzi lub własnych poczynań. Gdy napotyka na swej drodze na przeciwieństwa - zbyt prędko wówczas zawraca z raz obranej drogi. Z wiekiem jego pozycja życiowa stopniowo się ustala; może osiągnąć powodzenie i zdobyć własność nieruchomą.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Dziwne, że te kalendarzowe ogólniki o języku owijającym wszystko w bawełnę, mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mi sprawdza się prawie wszystko...no, wszystko - jednak autor tego opisu urodzonych 23 lipca zapomniał kilku cech.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 6 months later...

To ludzie czynu. Mają żywy i bystry umysł. Potrafią dokładnie przeanalizować każdą sprawę i wyciągnąć właściwe wnioski. Są przedsiębiorczy i operatywni. Cenią sobie niezależność i swobodę. Wierzą w swoje możliwości i w to, że zawsze jakoś sobie poradzą w życiu. Ta pewność często prowadzi ich do samowoli i zuchwałości. W kontaktach międzyludzkich są mało komunikatywni i mało przystępni. Sprawy innych nie leżą im na sercu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kurcze,wszystko się zgadza..taka jestem...taka właśnie jestem...

 

"Z wiekiem jego pozycja życiowa stopniowo się ustala; może osiągnąć powodzenie i zdobyć własność nieruchomą."

 

No ja już mam ten wiek :roll: ... czekam na powodzenie,bo wszystko inne już mam:ostr:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...