Skocz do zawartości
olkacool

2010 Karta na rok + relacje

Rekomendowane odpowiedzi

olkacool

Karta na rok Sąd

WA, chyba jakiś ważny rok, coś się wyjaśni a może nastąpi ozdrowienie jakieś relacji? Bilans jakiś, wyjaśnienie czegoś. Sąd zawsze mi się kojarzył z czymś nagłym i zaskakującym (w pierwszej chwili niekoniecznie „dobre”) ale w rezultacie na lepsze

Rok 2010/ Relacje między mną a…

Ja Jarek (mąż) Król Monet Dobrze raczej, ustabilizowane życie, poczucie bezpieczeństwa. Ot, stare dobre małżeństwo, może finansowo będzie dobrze.

Ja Studia Rydwan Wezmę się w końcu do pracy i obronie pracę. Wcześniej wypadło 6 buław, raczej sukces.

Ja Praca 10 Kielichów chyba jeszcze przesiedzę w domu z dziećmi…

Ja Mama 7 Buław Walka z wiatrakami, nieporozumienia, ścieranie poglądów, odpieranie ataków, jakieś zmagania.

Ja Tata Królowa Monet Chyba dobrze, relacje jak najbardziej ok, może nas będzie wspierał finansowo? (w sumie do tej pory tak było)

Ja Brat Kapłanka Jakaś tajemnica nas połączy

Ja i sąsiad Wieża Gwiazda ? Rożnie to można zinterpretować ale jakichś głębszych relacji to chyba nie będzie… Generalnie nagle, coś lub ktoś z zew. przerwie tę relację (może któreś z nas?) ale nadzieja wciąż pozostanie…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dezire3
Karta na rok Sąd

w tym roku chyba rodzina bedzie najwazniejsza i wszystko będzie sie kręcić wokół spraw rodzinnych...a może jakieś kontakty stare sie odnowią...

Rok 2010/ Relacje między mną a…

Ja Jarek (mąż) Król Monet -stabilnie,bezpiecznie..masz sie na kim wesprzeć...cudownie-pozazdrościć

Ja Studia Rydwan -dużo nauki,wysilku no i jak to rydwan sukces dzieki włozonej pracy

Ja Praca 10 Kielichów -tak chyba rodzinka ci dostarczy zajecia na ten rok...opieka nad dzieciaczkami,pielęgnowanie tego co juz masz

Ja Mama 7 Buław-każda będzie mieć swoje poglądy i rzadna nie ustąpi...czasem taj jest nie da sie przetłumaczyć,raczej relacje na zasadzie udawadniania swojej racji

Ja Tata Królowa Monet -fajne relacje,chyba tata to taki ciepły człowiek kochajacy rodzinę,jeśli Cie wspierał bedzie to robil nadal i to nie z przymusu tylko dlatego bo chce i lubi ci pomagać

Ja Brat Kapłanka -bez zmian ,relacje takie jak były-spokojne wyważone

Ja i sąsiad Wieża Gwiazda ? -coś runie miedzy wami...jak dla mnie runą niedomówienia i wyjda na jaw uczucia..:ok_na:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Victor

Ta Wieża i Gwiazda w kontekście SĄSIADA.

Olka, ten SĄSIAD cały czas chodzi Ci po głowie...

Wieża czasem oznacza rozbicie tej warstwy, skorupki, którą otaczamy się w celu ochronnym, ale która w ten sposób czyni relacje niemożliwymi do zaistnienia. Gwałtowne i zaskakujące rozbicie. I do bólu skuteczne. I tu tak bym czytał, bowiem, o ile pamiętam, żadnych relacji z SĄSIADEM jeszcze nie zbudowałaś.

Przyświeca temu Gwiazda, karta ochronna, która również mówi o skończonej perspektywie tego zdarzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olkacool

Nie znam go fakt, ale jest taki sympatyczny :)

Zawsze mnie zagaduje jak się spotkamy i rozmawiamy przez chwilkę, ale to jakieś błahostki. Być może to zwykła sąsiedzka życzliwość (i pewnie tak jest). Nawet nie wiem jak ma na imię...

Spotykamy się niemal codziennie, w końcu mieszkamy tak blisko... ale ja zawsze uciekam nie wiedzieć czemu...

Ostatnio takie "uczucie" towarzyszyło mi jak spotkałam i poznałam męża :) Sama jestem ciekawa, co z tego wyniknie. Kojarzy mi się z nim stwierdzenie bratnia dusza, kosmiczna rodzina, czy coś podobnego. Taka osoba z którą można "pogadać" bez słów, milcząc po prostu... młodziutki jest,mój mąż dał mu na oko 15 lat, więc jakieś zainteresowanie w kontekście seksualnym odpada...

W każdym razie będę zdawać relację na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sheina

olka lubi mlodszych juhuu! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olkacool

Szczerze, wiek chyba ma najmniejsze znaczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iridos

z mamcia klotnie z bratem jakies tajemnice moze wy od siebie daleko? z sasiadem wszsytko runie przestaniesz moze uwage zwracac albo on....przestanie sie usmiechac:8P_na:reszta super studia błyskawica nie odczujesz nawet praca chyba raczej skupienie na rodzince

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luna9

Prosze Ciastko - chlopak ponoc wyglada na okolo 15 lat, wiec moze ma wiecej, ale moze faktycznie mniej... Po watkach o tym czemu pojawil sie w Jej zyciu i czy beda mieli romans, byla refleksja, ze On za mlody..choc wg. Olkicool: "Szczerze, wiek chyba ma najmniejsze znaczenie ;)"

Nie obchodzi mnie w ktorym roku to bylo, ale ze bylo. Ciekawe jakby to wygladalo, gdyby o to samo pytal tu na Forum mezczyzna, maz i ojciec..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi