Skocz do zawartości
Marcin

19 sierpnia

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 19 sierpnia :

 

Bardzo ambitny - okazuje zdolności do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych i potrafi wywierać swój wpływ na innych. Pełen godności - cieszy się wielkim autorytetem u swego otoczenia, na które pragnie wywierać wpływ organizacyjny. Szlachetny, wspaniałomyślny, uczuciowy - lubi wspaniałe przyjęcia i umie zabawiać swych gości. Zazwyczaj umie budzić sympatię do siebie u ludzi. Mało troszczy się o szczegóły ale całość jego przyjęć zawsze wypadnie doskonale. Każdy z jego gości może przejawiać swą całkowitą indywidualność - w niczym nie skrępowany. Jest to człowiek pracowity, dobry finansista, zręczny w sprawach przemysłu i handlu, wyróżniający się swymi zdolnościami praktycznymi i wykonawczymi. Toteż urodziny dzisiejsze doskonałe są dla ludzi, którzy sprawują rządy nad innymi i w ogóle stoją na czele jakichś przedsiębiorstw, zatrudniających większą ilość pracowników. Wierzy w siebie jak i w ludzkość, a ponieważ jest dość wszechstronnym, przeto potrafi ocenić każdego wedle jego wartości i każdemu wyznaczyć odpowiednie dlań stanowisko. Interesuje się przeszłością, historią, dawnymi obyczajami, zbiera przedmioty okazałe i broń. Do czego powinien dążyć? Powinien rozwijać się stopniowo przez spokojne rozmyślanie i zastanowienie się, unikając czynów zbyt pośpiesznych i impulsywnych. Rozwija się również przez cierpienie, zwłaszcza przykrości uczuciowe. Wady. W postępowaniu swym jest nadmiernie ognisty i impulsywny, lubi spory, dowodzenia i dyskusje, a jego charakter jest dość kłótliwy. Umysł jego jest niespokojny, o tendencjach destrukcyjnych, zawsze gotów do przeciwstawiania się, argumentowania, atakowania etc. Co mu grozi? W gniewie może posunąć się do czynów gwałtownych i nawet kogoś zranić. Jemu grożą również napaści wrogów. Miejsca nisko położone nie są dla niego bezpieczne. Do charakterystyki człowieka tak urodzonego trzeba dodać, że interesuje się sztuką i często przyjaźni się z uczonymi i artystami. Dzięki swej pracy wytrwałej osiągnie wreszcie powodzenie i będzie zbierać obfite żniwo swych wysiłków.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
werona

Mają duże zdolności praktyczne. Ich ambicje też są niemałe. To silne indywidualności, potrafiące wyróżnić się ze swego grona. Z natury są szlachetni, wspaniałomyślni i bardzo uczuciowi. Charakter ich jest jednak nieposkromiony. Brak im opanowania, czego przejawem jest zbytnia impulsywność, kłótliwość, a w przypadku niepowodzenia nawet mściwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakretka23

Powiedziałabym jeszcze, że to osoby wszechstronne. Maja zdolności menedżerskie, sa rownież dobrymi psychologami, do finansów maja wrodzony talent sami nie wiedząc jak potrafią zrobic każde sprawozdanie finansowe ;) . Z czasem impulsywności zamieniają z pokora w cierpliwość na czym zyskują. 

  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×