Jump to content
Marcin

20 sierpnia

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 20 sierpnia :

 

Jest to człowiek miły, towarzyski i chętnie wymienia swe poglądy z przyjaciółmi. Wypełnia go dobra wola, a w stosunku do swego otoczenia żywi jak najlepsze intencje. Wszechstronnie uzdolniony - jest egoistą i potrafi w życiu codziennym dawać dowody swej prawości i bohaterstwa, co sprawia, że jest powszechnie lubianym i zyskuje łatwo uznanie. Jego instynkty społeczne są bardzo silnie rozwinięte. Bardzo jest prawdopodobnym, że będzie się starał powołać do życia jakieś partie, zrzeszenia lub towarzystwa - w celu współdziałania społecznego lub też podniesienia umysłowego swego otoczenia. Uprzejmy, gościnny - chociaż często niecierpliwy - okazuje dużo zdrowego rozsądku, a gdy sobie raz jakiś cel wykreśli - dąży do niego z uporem i wytrwałością. W życiu stosuje umiejętnie metody praktyczne, dzięki którym osiągnie powodzenie. Zycie domowe i rodzinne przyczynia się również do jego kariery. Ludzki, życzliwy - ma wielkie zdolności konstrukcyjne. Potrafi umiejętnie harmonizować największe przeciwieństwa. Ma licznych przyjaciół. Jest zwolennikiem sportów - zwłaszcza polowania. Największe powodzenie czeka go we własnym kraju - niezbyt daleko od miejsca urodzenia. Może również osiągnąć powodzenie w związku z ziemią i jej produktami (kopalnie, rolnictwo). Choroby. Jego organizm jest mocny i najczęściej cechuje go nadmiar sił życiowych. Skutecznie się opiera chorobom - a w wypadku zasłabnięcia szybko przychodzi do zdrowia. Ewentualne choroby, jakie mu grozić mogą - to choroby serca.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Dużo się zgadza, ale nie wszystko :grin:

Share this post


Link to post
Share on other sites
doty

hehe.... jakies 80% sie zgadza jesli chodzi o faceta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
julietmp

Muszę powiedzieć że prawidłowa interpretacja. Chciałabym osiągnąć powodzenie stosując metody praktyczne, myślę że wszystko przede mną

Share this post


Link to post
Share on other sites
moni-m

powiem krotko ....trafiony w 100 %

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Są wszechstronnie uzdolnieni. Na co dzień ce****e ich prawość, życzliwość, dobra wola i uprzejmość. Mają jednak nie tylko zalety. Brak im wytrwałości i konsekwencji w tym, co robią. Również brak cierpliwości nie wzmacnia ich atutów życiowych. Gdyby chcieli pracować nad sobą wówczas mogliby być bliscy ideału.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...