Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 2 września :

 

Towarzyski, usposobiony wspaniałomyślnie - chociaż nie posiada zbyt silnej woli - jest na ogół pracowity a w życiu dość szczęśliwy. Praktyczny a jednak usposobiony filozoficznie - posiada zdolności konstrukcyjne. Ostrożny, krytyczny, dyplomatyczny, wynalazczy - troszczy się o swe sprawy i umie koło nich chodzić. A jednak mimo całą swą zdolność do interesów nie zawsze orientuje się jednak w ludzkiej chciwości i pożądliwości - i stąd łatwo może zostać oszukanym. Cechuje go wrażliwość niezwykła - i dzięki temu z wiekiem staje się coraz bardziej zamkniętym w sobie, pogrążając się w rozmyślaniach samotnych. Lubi wszystko co niezwykłe, dziwne, niecodzienne. Interesuje się również badaniami przyrodniczymi. Szlachetny, uprzejmy - rozmiłowany jest w podróżach. Okazuje skłonności do oszczędności. Dzięki swej harmonijnej i sympatycznej naturze - przyciąga do siebie zarówno przyjaciół jak i pieniądze. Zdobywanie środków materialnych dość łatwo mu przychodzi - ale nie zawsze potrafi z nich uczynić mądry użytek. Dzięki intrygom kobiecym - może mieć z tego powodu nieraz przykrości. Czego się strzec winien? Niechaj nie poddaje się zbytnio namiętnościom, gdyż z tej strony grozi mu w życiu niebezpieczeństwo. Zawód dlań najlepszy wymagający inteligencji i zdolności analitycznych. Może być dobrym urzędnikiem, kupcem, doktorem, nauczycielem, agronomem a także i artystą. Czeka go w życiu powodzenie, które osiągnie bez wielkich wysiłków. Będzie zbierać żniwo - chociaż nie troszczył się o siew.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Pomijając słowa "dość szczęśliwy", "Zainteresowaniem badaniami przyrodniczymi", "Rozmiłowaniu w podróżach" , "Szlachetności" (nie wiem co to jest, więc na wszelki wypadek się nie zgadzam :P), "harmonijności i przyciąganiu przyjaciół i pieniędzy i łatwym zdobywaniu środków materialnych", "kupcem, doktorem, agronomem i artystą", "Osiąganie powodzenia bez wysiłku" To CAŁY JA. :) Bez kitu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...

To osoby o umyśle refleksyjnym, mające duże zdolności dyplomatyczne. Z natury są wrażliwi i delikatni. Brak im jest twardości życiowej. Dużo za to mają w sobie szlachetności i życzliwości dla otoczenia. Potrafią krytycznie oceniać nie tylko innych, ale i siebie. W swoich poglądach i ocenach bywają szczerzy i obiektywni. Ich wadą jest zbytnia ufność, granicząca nieraz z naiwnością. Trudno też jest im przeciwstawiać się swoim namiętnościom.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...