Jump to content
Marcin

5 września

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 5 września :

 

Posiada on dużą wyobraźnię, nastrojony romantycznie - posiada usposobienie poetyckie, wysokie ideały i może wznieść się do wyżyn ducha. Jest to gorliwy zwolennik sztuk pięknych - muzyki, poezji, malarstwa. Pożyteczny to człowiek, spokojny, miły, o uprzejmym, ujmującym, szlachetnym charakterze. Nie jest zbyt energiczny - ale mimo to działa na ludzi, a wpływ jego odczuwają wszyscy dookoła. Na otoczenie swe działa bowiem bezpośrednio - swą wewnętrzną harmonią i umiejętnością pzekonywania. Chociaż jest dość wynalazczy, metodyczny i krytyczny - brak mu jednak wiary w siebie i zbytnio zgłębia się w drobiazgach. Dowcipny, wesoły - lubi wszelkie rozsądne, przyzwoite rozrywki i chętnie odbywa wycieczki w miłym towarzystwie. Lubi rośliny i ogrodnictwo. Skłonny do sarkazmu nieraz okazuje chytrość. Posiada dobre zdolności organizacyjne, krasomówcze, literackie. Choroby. W młodości nieraz dość słabowity - później staje się znacznie zdrowszym. Jego organizm wykazuje skłonność do nerwowych cierpień kiszek i neurastenii. Staranna dieta ma dla jego organizmu duże znaczenie. Co mu grozi? W pierwszej połowie życia nieraz ma do zwalczenia wiele przeciwności. Później grożą mu straty przez krewnych. Będzie narażonym na intrygi wrogów, którzy jednak nie będą w stanie zaszkodzić mu na stałe. Wyjdzie zwycięzcą z walk życiowych. Nieraz się też tak składa, że jego rodzice odnoszą się doń zbyt surowo, może utracić swe dziedzictwo. Uczuciowy, oddany miłości - jest zwolennikiem wszystkiego co piękne, lubi młodzież, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafi rozweselać swe otoczenie. Lubiany ogólnie - dąży do użycia. Lepiej mu się powiedzie na stanowisku podrzędnym, aniżeli na naczelnym. Może w życiu zdobyć majątek i używać go w spokoju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
gloria

U mojej mamy zgadza się w 100% następujący fragment: Chociaż jest dość wynalazczy, metodyczny i krytyczny - brak mu jednak wiary w siebie i zbytnio zgłębia się w drobiazgach. Dowcipny, wesoły - lubi wszelkie rozsądne, przyzwoite rozrywki i chętnie odbywa wycieczki w miłym towarzystwie. Lubi rośliny i ogrodnictwo. Skłonny do sarkazmu nieraz okazuje chytrość. Posiada dobre zdolności organizacyjne, krasomówcze, literackie. Choroby. W młodości nieraz dość słabowity - później staje się znacznie zdrowszym. Jego organizm wykazuje skłonność do nerwowych cierpień kiszek i neurastenii. Co mu grozi? W pierwszej połowie życia nieraz ma do zwalczenia wiele przeciwności. Później grożą mu straty przez krewnych. Będzie narażonym na intrygi wrogów, którzy jednak nie będą w stanie zaszkodzić mu na stałe. Wyjdzie zwycięzcą z walk życiowych. Nieraz się też tak składa, że jego rodzice odnoszą się doń zbyt surowo.

 

Jeśli zaś chodzi o choroby to choruje nie tylko w dzieciństwie ale wciąż i nieustannie na coś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Posiadają duże zdolności organizacyjne. Są doskonałymi mówcami. Nierzadko ujawniają swoje talenty literackie, które przynoszą im uznanie otoczenia. Natura ich jest na wskroś romantyczna. Żyją ideami i dla nich gotowi są poświęcić wiele. Ce****e ich wewnętrzna harmonia i opanowanie. Na drodze do intensywniejszego i efektywniejszego życia stoi ich powolność, drobiazgowość i brak wiary we własne siły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rubryka
Na drodze do intensywniejszego i efektywniejszego życia stoi ich powolność, drobiazgowość i brak wiary we własne siły.

 

te dwa pierwsze to nie, ale ostatnie dolega mi strasznie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...