Skocz do zawartości

No to ja też raz jeszcze poprosze o pomoc :)


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,Hej :_usmiech:Rozłozyłam karciuszki w zwiazku z pytaniem-Jakie to oczekiwania ma wobec mnie przyjaciel(strasznie skryty chłopina) .Takze jak powinnam sie zachowac wobec całej sytuacji???

1, 2 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotów;(Walet KIER,10 KIER)

 

3,4 - opisują to, co się dzieje aktualnie w danej sprawie,(9 KARO,8 PIK)

 

5, 6, 7- obrazują najbliższą przyszłość,(8 TREFL,AS KIER,10 PIK)

 

8, 9, 10 - zwiastują nieprzewidziane przeszkody,które spotkasz dążąc do realizacji celu,(Dama KARO,7 KARO,Walet KARO)

 

11,12 i 13 - dają dokładną odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.(Dama TREFl,AS TREFL,10 KARO).Tak ogólnie aktualnie nastapiła zmiana,to tez szansa ,nowe mozliwosci,pomyslne wydarzenie w sprawie -9 Karo ,fakt bylismy na granicy rozstania .Najb.przyszłosci nie widze tego dobrze szykuje sie nieporozumienia ,jakis wyjazd-10 pik?Przeszkoda jest chyba inna kobieta ,mam konkurentke a walet karo to tez kobieciarz miedzy nimi moze brak stabilizacji?Dokładny opis ,tutaj jest kobieta z rodziny a As Trefl tzn,ze szykuje sie niespodziewane zdarzenie ,10 Karo wskazuje na pieniadze ,jakies umowy handlowe ,pertraktacje w tym zakresie ,kase ?.Ciezko samemu obiektywnie odczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale zaznaczam, ze dlugo w tym nie siedze.

 

1.2 - (zwiazek, milosc) , wydaje mi sie, ze tu chodzi o jego lub Twoj poprzedni zwiazek.

3.4 - (opoznienie, klopoty, nadzieja) , Ty bys chciala juz, ale musisz poczekac. No i jasno wychodzi nadzieja, wiec tego sie trzymaj.

5.6.7 - (zwiazek, szczescie w domu i milosci, ostroznosc) , Byc moze cos miedzy Wami ruszy, ale musisz byc bardzo ostrozna i delikatna w stosunku do Niego

8,9,10- (oszustwo ze strony kobiety, zlosc gwaltowna zmiana, wadomosc) , Te karty ostrzegaja Cie przed kobieta. Abys nie ufala, to raczej jakas bliska przyjaciolka, moze siostra. Ona nie chce abys byla z Nim. Wychodzi tez wiadomosc. Wiec byc moze ta wlasnie kobieta powie Ci cos co jest nieprawda, co wywola u Ciebie zlosc i jednoznacznie przekresli wasze rokowania.

11,12,13- (kobieta, zyski, podroz )- tu raczej jakas bliska kobieta zaproponuje Ci wyjazd. Byc moze praca za granica. Ale mozesz jej zaufac.

 

No ale zostaja nam jeszcze polaczenia kart wiec:

 

W kier + 10 kier - Milosc, szczescie w milosci. Tu chodzi o jakis poprzedni zwiazek.

As kier+ 10 pik - Spotkanie, mala podroz. Byc moze gdzies razem pojedziecie

D trefl + As trefl + 10 karo Definitywnie jest to Kobieta z rodziny i pieniadze. Sa to duze pieniadze. Wiec tak, jak napisalam wyzej. Mozliwy bedzie wyjazd np do pracy, na ktory powinnas sie zgodzic, gdyz ta kobieta jest osoba zaufana, i "przynosi szczescie"

 

 

 

To tyle z mojej strony. Ogolnie wrozba jest dobra, ale mussz uwazac na ta falszywa kolezanke.

 

Ale zaznaczam ze ja nie siedze w tym dlugo.

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, 2 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotów;(Walet KIER,10 KIER) - walet kier symbolizuje bliskiego przyjaciela, 10tka - szczęście i powodzenie - może szczęście w wyniku zakochania

 

3,4 - opisują to, co się dzieje aktualnie w danej sprawie,(9 KARO,8 PIK) - 9karo - niepokój, 8pik- kłopoty i niepowodzenia - prawdopodobnie w Twoim dążeniu do celu

 

5, 6, 7- obrazują najbliższą przyszłość,(8 TREFL,AS KIER,10 PIK) - 8ka - rozczarowanie, sprzeciw, as - miłość, przyjaźń szczęście, 10tka pik - niepowodzenia i obawy - z kart wynika starania będą mało owocne i przyniosą ci rozczarowanie

 

8, 9, 10 - zwiastują nieprzewidziane przeszkody,które spotkasz dążąc do realizacji celu,(Dama KARO,7 KARO,Walet KARO) - dama - flirtująca, przemądrzała kobieta (zapewne rywalka), 7 karo - duże straty, walet - krewny, niegodny zaufania - owa kobieta (dama) ma ci szkodzić, może być ona twoją krewną (siotra, kuzynka)

 

11,12 i 13 - dają dokładną odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.(Dama TREFl,AS TREFL,10 KARO) - dama - atrakcyjna ciemnowłosa kobieta, as - miłość i szczęście, 10 karo - małżeństwo/ zmiany

 

Wynika z mojej interpretacji na to, że pomimo niepowodzeń i rozczarowań zejdziesz się z wybranym mężczyzną, atrakcyjna ciemnowłosa kobieta moze być tutaj tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...