Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 13 listopada :

 

Odznacza się przede wszystkim swym pełnym godności sposobem zachowania się. Nieraz jest pełen uprzejmości i łaskawości - ale potrafi również błyskawicznie się zmienić w obronie swej zagrożonej godności własnej i wówczas staje się porywczym i szorstkim. Niezwykle wrażliwe jest jego usposobienie a umysł krytyczny analizuje wszystko dookoła. Widocznie nad czymś rozmyśla i zastanawia się. Ścisły w mowie i w piśmie - nie lubi wykrętów. Gdy się porusza jego interesy - staje się wówczas pełnym temperamentu. Cechuje go niezwykle silne poczucie własnej niezależności i niechęć do uznawania cudzego autorytetu. Nie chce poddawać się władzy innych: sam jest swym mistrzem i sam ustanawia swe własne prawo. Budowa ciała jest zazwyczaj dość mocna a z wiekiem wykazuje tendencje do otyłości . Duma i poczucie własnej godności wypełniają jego wnętrze, czyniąc jego rysy nieruchomymi a twarz - spokojną i władczą. Nawet w wypadkach gdy miotają nim najsilniejsze wstrząśnienia -stara się zachować spokojnie - aby nic nie uronić ze swej godności. Pragnąłby przeniknąć wnętrze każdego człowieka i czytać w nim jak w otwartej księdze, pozostając sam absolutnie nieprzeniknionym. Ma on przesadne pojęcie o panowaniu nad sobą a niezręczne gesty, niepokój i nerwowość lub oznaki słabości moralnej u innych wywołują w nim gwałtowną antypatię. Zachowanie się jego na zewnątrz ma w sobie nieraz coś wojskowego. Pragnie uniknąć każdego kroku, który mógłby pomniejszyć jego dostojność i dlatego nieraz nie bierze udziału w zabawie ogólnej.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Natomiast odnośnie mojego mężczyzny to tylko 50% prawdy :) Bo jest jeszcze drugie, zwariowane oblicze, pozytywnie zakręcone, ale tylko w odpowiednim towarzystwie potrafi się rozfikać :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Najlepiej czują się wówczas, gdy są niezależni od innych. Dużą wagę przywiązują do honoru i godności osobistej. Są dość obraźliwi. Ce****e ich krytyczny umysł i opanowanie. Na co dzień starają się być prawdomówni i postępować szlachetnie. Często destrukcyjnie oddziałuje na nich nadmierna wrażliwość, której nie są w stanie się pozbyć. Również zmienność nastrojów ma zasadniczy wpływ na ich samopoczucie. Większość osób urodzonych w tym dniu odznacza się powolnością.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Większość osób urodzonych w tym dniu odznacza się powolnością.

To wyeliminuję,bo niestety mam duży temperament i działam szybko.

Duma i poczucie własnej godności wypełniają jego wnętrze, czyniąc jego rysy nieruchomymi a twarz - spokojną i władczą. Nawet w wypadkach gdy miotają nim najsilniejsze wstrząśnienia -stara się zachować spokojnie - aby nic nie uronić ze swej godności.

To też eliminuję-no i prawie zgodny opis pomijając drobne detale

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Zgadza sie powolnosc, pokerowa twarz, sklonnosc do tycia, opanowanie, wladczy charakter, moze troche sens analizy i duuzo logiki ... Moj syn urodzil sie 13 listopada. Trafne posty. Dziekuje. :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...