Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 11 grudnia :

 

Zamiłowanie do prawdy, pokój owość, sprawiedliwość - oto nadzwyczaj wyraźne cechy charakterystyczne tego człowieka. Pracowity, wynalazczy - dzielnie sobie daje radę z trudnościami życiowymi. Kobiety obdarzają go swą przyjaźnią; okazuje nie tylko zamiłowania artystyczne, ale również i talenty, zwłaszcza w kierunku muzycznym. W życiu jest zwolennikiem pewnej prostoty i raczej wszystko poświęci aniżeli pozwoli się ograniczać - tak bardzo ceni swą niezależność. Nieco serdeczny i nieufny - w otoczeniu niesympatycznym bynajmniej nie jest przyjemnym. Jest to natura bardzo skomplikowana i trudno nieraz go zrozumieć. Nieco marzycielski, a w poglądach swych zmienny - czasem nieco bo-jaźliwy - w innej znowu sytuacji okazuje niezwykłą odwagę i zuchwałość bohaterstwa. Umysł jego wybiega daleko naprzód i widzi odległą przyszłość, czego nie może zrozumieć otoczenie. Zawsze jest pełen nadziei, ale dzięki swej Otoczenie swe wnioski wygłasza z wielką pewnością siebie i w ten sposób przysparza sobie wrogów - zazwyczaj ludzie bowiem nie lubią, gdy im się mówi prawdę w oczy. Zawsze jest bardzo przejęty tym co robi, a w czynach swych jest najzupełniej zdecydowanym. W poglądach jednak nie okazuje skłonności do legalizmu lub orto-doksyjności. Gdy posiada zbyt mało samoopanowania - wówczas potęguje się w nim nerwowa drażliwość, z czego później mogą powstać rozstroje nerwowe i choroby organizmu. Czego się strzec winien? Pełen namiętności, mimo swój umysł subtelny - nieraz zaplątuje się w trudnościach życiowych i cierpi różnorodne ograniczenia.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Drogi przyjacielu] dziekuje za cenne spostrzenia sa prawdziwe dotycza kobiety i meszczyzny kto umie czytac, posiadl klucz do wielkich czynow,do nieprzeczuwanych mozliwosci,do upajajaco pieknego, udanegoi sensownego zycia. do uslyszenia pa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nade wszystko miłują prawdę i sprawiedliwość. W swoich ocenach starają się być obiektywni. W dążeniu do celu lub w obronie swoich ideałów wykazują dużą dzielność i zaangażowanie. Cenią prostotę i skromność. Często mają znaczne upodobania artystyczne. Przy odpowiednim nakładzie pracy, a pracowitości im nie brakuje, mogą uzyskać dość interesujące efekty. Wymaga to również cierpliwości i opanowania, a z tym już jest u nich znacznie gorzej.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...