Skocz do zawartości

pytanie


Gość Dharma

Rekomendowane odpowiedzi

same odwrócone mi wyszły

 

odw. 5 mieczy, odw. giermek buław, odw. As buław, 7 kielichów

 

myślę ze zdradził Ciebie Twój partner z którym wiązałaś przyszłość otrzymałaś wtedy bardzo złą wiadomość która doprowadziła Cię do rozpaczy albo nawet ruiny fizycznej... wyssało z Ciebie energie

chociaz do glowy przychodzi mi jeszcze wiadomość o chorobie.. dowiedziałaś się ze jesteś chora.

 

jakie emocje wywołuje tamta sytuacja teraz:

 

3 kielichy, 8 kielichów, rycerz kielichów

 

myślę ze z perspektywy czasu dobrze ze tak się zadziało teraz czujesz się wolna i bardziej otwarta na innych niż wcześniej.uwolniłaś się z tamtej przeszłości i miałaś sposobność poznać kogoś innego z kim jest lepiej? wzmocniło Ciebie

 

jej nie wiem sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze cwiczenia i jestem pod wrazeniem. Postanowilam rowniez przegotowac dla Was pytanie. Co wydarzylo sie 22.05.2008. Co wtedy czulam i jakie uczucia wzbudzaja we mnie tamte wydarzenia dzisiaj. Odpowiedz za kilkanascie propozycji. Paulina 10.08.1982.

Edytowane przez paulinchien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydarzyło?

6 kielichów-5 buław-słońce

mi sie wydaje że urodziłaś dziecko lub dzieci,duzo było przy tym zamieszania ,chyba rodziłaś z mężem

uczucia na teraz

mag-8 kielichów-as kielichów

Chyba jesteś dumna z siebie że dałas rade i jestes bardzo szczesliwa patrząc na malucha daje ci duzo radosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucilam okiem na regulamin. nic mnie nie goni, jak nie bedzie Waszych propozycjii do jutrzejszego wieczora to nie podam przeciez odpowiedzi, wstrzymamy sie. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinchlien, chyba juz sa otwarte trzy tematy z zadaniami - trzeba poczekac z kolejnym cwiczeniem (regulamin)...

 

przepraszam Bagheera ja tez się zapomniałam z odpowiedzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulina daj dluzszy termin na odp, a nie jeden dzien, bo nie kazdy moze codziennie klasc karty,

tak zeby kazdy mial mozliwosc sprobowania..

 

spokojnie, potrzymam Was w niepewnosci :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie poknocilo i odpowiedz Dharmy nadpisala sie nad moim pytaniem, poproszę Moderatora o uporzadkowanie.

Edytowane przez paulinchien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydarzylo?

wieza-mag- rycerz denarow

cos ci sie rozpadlo.....

 

jak sie czulas? 4 kielichy- kaplanka

mysle ze dowiedzialas sie o tym zdarzeniu z zaskoczenia, nie spodziewalas sie, o bylas przygnebiona ta wiadomoscia

 

czego dot wydarzenie?papiez- smierc

 

dotyczylo spraw rodzinnych/domownikow /malzenstwa/zwiazku

 

moja odp: moze dostalas rozwod albo rozpadł Ci sie zwiazek i sie wyprowadzilas

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie wydarzylo?

Wieza-Królowa pucharów-Papiez-Wisielec

Na pierwszy rzut oka skojarzylo mi sie z koncem pewnego etapu w twoim zyciu..Moze wypadek,ten wiesielec na koncu?Rozstanie,postapienie wedlug zasad morlanych.Albo rozstalas sie z partnerem?

Moze splonelo wam mieszkanie,ale juz macie nowe.

 

Jakie byly wtedy twoje odczucia?

Glupiec-10 bulaw-3 monet

Nie mialas juz sily,myslalas,ze nie dasz sobie z tym wszystkim rady.Nie mniej jedna bylo to cos nowego i wiazalas z tym pewne nadzieje.

 

Co czujesz teraz

7 pucharów-4 bulaw-

Chyba rozpamietujesz tamte czasy,czesto do nich wracasz,mimo,ze nie powinnas bo one wysysaja z ciebie energie,ale nie zalujesz,bo dzieki temu co sie stalo,teraz jestes tam gdzie jestes:)Poznalas nowa milosc i czujesz szczescie,masz swój wlasny domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi umknęło twoje pytanie ;)

 

Wydarzenie 4 Kielichy 6 Monet Paź Kielichów Obroniłaś prace dyplomową, może dostałaś wiadomość jakąś

Uczucia Twoje wtedy 8 Mieczy Diabeł byłaś zablokowana, balas się, albo po prostu nie mogłaś nic zrobic.. tylko czekać.. a jednocześnie zdecydowana i poradziłaś sobie świetnie, może świętowałaś??

Teraz jak się czujesz Król Monet Wisielec Zmądrzałaś, patrzysz no to o 180 stopni inaczej, ze spokojem..Dojrzale, bez emocji.. nie chciałabyś jednak powtórki

 

Ewentualnie jeszcze z zabiegiem mi się kojarzy, operacją jakąś..a może poród w rodzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.05.2008. Co wtedy czulam i jakie uczucia wzbudzaja we mnie tamte wydarzenia dzisiaj. Odpowiedz za kilkanascie propozycji. Paulina 10.08.1982.

 

Co sie wydarzyło:rydwan księżyc Paź mieczychyba chodzi rezygnację ze związku, zerwanie,rozwód - zdrada albo codzienne błahe rzeczy doprowadziły do konfliktu w partnerstwie i oziębiły normalny związek.

 

Co wtedy czułaś wisielec,wieża bezsilność,bo cokolwiek byś zrobiła pogorszyło by już nieciekawą sytuację,zmiana była dla Ciebie dotkliwa,ale skończyło się Twoje uwięzienie

 

dzisiejsze uczucia Paź pucharów,gwiazda Myślę,że mu wybaczyłaś,możesz już rozmawiać o tym co się stało,może nawet relacje z tą osobą się ociepliły?Teraz jesteś szczęśliwa,że przecięłaś to co Cię krępowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Lovely, troche jak na razie pudłujecie, moze ziarenko prawdy jest w kazdym z postow. Wydarzenie dotyczy mnie i jednej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze raz rzucilam okiem na karty.To chyba mialo zwiazek,z pewna kobieta.Twoja przyjacióka,albo ktos z rodziny sie zareczyla,wziela slub,urodzila dziecko? Nie mniej jednak bylas do tego wszystkiego troche zdystansowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wieża jest tu kluczowa,zmiana,u mnie był rydwan -podróż,może wrócił z jakieś podróży,był np.na misji w Iraku,może sam się zgłosił?i byłaś na niego zła?Bardzo się bałaś przez ten fakt ochłodziło się między Wami.To zawieszenie i niemożność wykonania żadnego ruchu?Ale jak wrócił......... tak mi się skojarzyło:tiaaa:Chyba już zamilknę bo coraz bardziej się wkopuję:_mysli:

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivo ale to było pozytywne zdarzenie

skojarzylo mi sie z jakasswiatynia- moze bylas na wycieczce i cos zwiedzalas stad ta wieza?:mysli:

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kupno nowego mieszkania?Wprowadzenie sie do przyjacióki czy cos??A moze ktos was odwiedzil,jakas koebieta,z daleka i wtedy wasze uklady ulegly zmianie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie macie odrobinę racji, ale jedna z Was jest dosyc blisko. Wieża - nie wiem co oznacza, ale mnie prześladuje, zarowno w przeszlosci jak i przyszlosci, ciagle mi wyskakuje. Lovely u wrozki bylam w maju tamtego roku, ale nie tego dnia, wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz ktora jest blisko:lol:

 

Jak wskazę ta ktora jest blisko to bedzie wszystko jasne, powalczcie jeszcze chwile :) , poznym wieczorem wskaze ktora jest nablizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wieża jest tu kluczowa,zmiana,u mnie był rydwan -podróż,może wrócił z jakieś podróży,był np.na misji w Iraku,może sam się zgłosił?i byłaś na niego zła?Bardzo się bałaś przez ten fakt ochłodziło się między Wami.To zawieszenie i niemożność wykonania żadnego ruchu?Ale jak wrócił......... tak mi się skojarzyło:tiaaa:Chyba już zamilknę bo coraz bardziej się wkopuję:_mysli:

 

Arivo, jesteś najblizej, ale tez nie do konca. Dziewczyny, idzcie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wyjechalas za granice albo sie wyprowadzilas do innego miasta?

 

Nie, nie na taka skalę. Wiecej nic nie powiem, odpowiedź na Wasz wniosek hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałaś za granicę swojego rodzinnego miasta,do pracy,tam miałaś urządzić wam mieszkanko itd.On nie mógł bo trzymały go jakieś sprawy na miejscu i może za trochę więcej niż rok nastąpiła zmiana i przyjechał na stałe do ciebie,chyba nigdynie pisałam w tak szybkim tempie hahahahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probujcie dziewczyny, jak Wam sie znudzi dajcie znac to dam odpowiedz. Pytanie dodatkowe, z czystej ciekawosci, jawie się obecnie w Waszych kartach jako osoba w zwiazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dupa xD ja z czystej ciekawosci bym chciala poznac odp, ale to moze po prostu zareczyny ? nie wiem, kiepsko mi to lezy, spojrze moze po waszych kartach bo nie mam jak swoich wylozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Dziewczyny nadal walczymy, czy dac juz odpowiedź? Moze na priv, poznym wieczorem na forum, by dziewczyny ktore nie widzialy wskazowek tez mialy szansę. Ktora chce juz cos wiecej wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, troche miałyście racji, bo 22 maja 2008 doszło do skutku moje marzenie. Wychechałam z moim ukochanym facetem. Kilka dni, ale to były najcudowniejsze kilka dni jakie mi dał. Cały maj zastanawiałam się czy nie wywinie mi jakiegoś numeru, bałam się, stad moze wychodziły nieciekawe karty, nie wywinął i pomimo ze pogoda nam nie dopisala, bo lało cały czas, było cudownie. Hmm, nie znam sie na wrozeniu, ale ta wieza... Pozniej okazalo sie, ze jest inna, juz wtedy byla, ale nigdy nie bylam oficjalna, wiec chyba to nie byla zdrada.

 

Odnosnie bycia w zwiazku, nie jestem, ale kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szcerze to moje karty,na pytanie co sie wydarzylo w ogóle nie oddaja sytuacji.POjawila mi sie wieza obok kobieta pózniej papiez a na koncu wisielec.Moze bylam zle skoncentrowana,bo z tego co opisujesz to karty,w moim przypadku pokazaly chyba dalszy ciag wydarzen..:o

 

Gratulacje dla wszystkich którzy byli blisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawilam wycieczke , bylam blisko:nerwus::icon_cry:

tylko nie rozumiem skad ta wieza:mysli:

 

Odnosnie bycia w zwiazku, nie jestem, ale kocham.

 

no wlasnie stad ten papiez- bo wciaz kochasz

nie martw sie jak sie zakochalas to sie i odkochasz , wczesniej czy pozniej:mruga:

 

kolejne cw wzbogodza wiedze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Dziewczyny, szczegolnie tym, ktore byly blisko. Nawet nie przypuszczalam, ze dzieki Wam bede mogla spojrzec na tamten wyjazd inaczej. Lovely, sa dwa wyjscia, albo sie odkocham, albo On sie zakocha, nic mnie juz nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Tak, masz rację. To mój mąż mnie zdradził. Wszystko się zgadza, przeżyłam to bardzo, byłam wrakiem człowieka. Po tym wszystkim pojawiła się choroba. Na dzień dzisiejszy to wydarzenie nie budzi we mnie żadnych negatywnych emocji. Natomiast z pewnością została jakaś niezagojona rana, blizna po tym wszystkim co się wydarzyło i ogromna nieufność do mężczyzn. Z natury jestem bardzo otwartą, ciepłą i wrażliwą osobą. Kocham ludzi ale coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same odwrócone mi wyszły

 

odw. 5 mieczy, odw. giermek buław, odw. As buław, 7 kielichów

 

myślę ze zdradził Ciebie Twój partner z którym wiązałaś przyszłość otrzymałaś wtedy bardzo złą wiadomość która doprowadziła Cię do rozpaczy albo nawet ruiny fizycznej... wyssało z Ciebie energie

chociaz do glowy przychodzi mi jeszcze wiadomość o chorobie.. dowiedziałaś się ze jesteś chora.

 

jakie emocje wywołuje tamta sytuacja teraz:

 

3 kielichy, 8 kielichów, rycerz kielichów

 

myślę ze z perspektywy czasu dobrze ze tak się zadziało teraz czujesz się wolna i bardziej otwarta na innych niż wcześniej.uwolniłaś się z tamtej przeszłości i miałaś sposobność poznać kogoś innego z kim jest lepiej? wzmocniło Ciebie

 

jej nie wiem sama...

Wszystko się zgadza. Zdradził mnie mój mąż. Przeżyłam to bardzo mocno. Później przyszła choroba. Na dzień dzisiejszy ta sytuacja nie wywołuje zadnych emocji. Z pewnością istnieja jakieś niezagojone rany, blizny, poniewaz do tej pory nie stworzyłam nowego związku. Nie wiem co się dzieje, czuje, że cos mnie blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...