Skocz do zawartości

Hitler...kot...śmierć?


rockeen

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak. Śniło mi się że widziałam dom sąsiadów z naprzeciwka i tam biegały takie dwa wielkie psy (Dogi) i on, jeden z nich tak zaglądał do nich przez okno. Potem byłam na dworze przed domem i tata powiedział że musi te psy zabić i nie wiem skąd wziął jakby karabin i wyszedł na dwór i byłam koło kompostownika i tam była taka sucha trawa jakby siano. Nie wiem skąd był tam też drugi kompostownik na którym siedział taki przygarbiony i dość smutny Adolf Hitler. Miał jakby rozmazany makijaż oczu. Tak jakby tusz do rzęs i miał tak włosy na twarzy. ojciec zastrzelił jednego psa i ten drugi biegł dość blisko mnie i ojciec też go zastrzelił i na kompostowniku leżał sobie spokojnie mój kot (ma teraz około pół roku) ale tam jak leżał to był już dorosły. ja go przytuliłam (nadal leżał) i ojciec powiedział że go też musi zabić mnie tak jakby odciągną i ja usłyszałam tylko strzał i się obudziłam...

Jeśli ktoś może, proszę o interpretację tego snu.

PS: Nie, nie gram w żadne gry typu strzelaniny itd. Nie gram w gry, BARDZO rzadko się zdarza ale to nie są jakieś wojenne. Nie oglądam też za bardzo filmów z przemocą znaczy się czasem obejrzę ale akurat jak mi się to śniło nie grałam ani nie oglądałam niczego takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...