Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 23 grudnia :

 

Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawił i jaki ma przed oczyma nieustannie: pragnie go widzieć zakutym w formę, zmaterializowanym, zrealizowanym jak najdokładniej. Praktyczny, spokojny, nieustannie wszystko rozważający, dogmatyczny, opanowany - ma wielkie zaufanie do własnych zdolności, jest przekonany o swym powodzeniu i wierzy święcie w słuszność swej sprawy. Niezbyt towarzyski i niewielu ma tylko przyjaciół; przeważnie widzi go się samego. Jedno go tylko wypełnia pragnienie: osiągnięcia jak najwyższego wy- niesienia. Dąży też nieustannie do tego celu, a dzięki wytrwałości jaka go ożywia - najczęściej dopnie swego i zrealizuje swe zamierzenia. Umysł jego bardzo subtelny i dyplomatyczny - wykazuje nadzwyczajne zdolności dostosowywania się do okoliczności życiowych, co pozwala mu w życiu uzyskać dobre stanowisko i osiągnąć uznanie. Jaka jest jego największa zaleta? Jego główna siła polega na zdolności koncentrowania się na dokonywanej pracy i na umiejętności realizowania swych ideałów i pragnień. O co winien się troszczyć? Taka silna materializacja umysłu ma swoje złe strony, gdyż może nań sprowadzić niezadowolenie i melancholię. Powinien z tym walczyć i nie poddawać się depresji. Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm - to niestrawność i predyspozycja do depresji. Nieraz też niedomaga z powodu przepracowania. Ponieważ we wszystkim, co przedsiębierze, dąży do osiągnięcia jak największej doskonałości - nie zawsze zdaje sobie sprawę z sił własnego organizmu i przecenia jego wytrzymałość.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Niestety jako urodzona 23-go grudnia o godzinie 15:00 nie pasuję do tego opisu. Powiedziałabym nawet, że w niektórych aspektach w moim przypadku jest skrajnie inaczej. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

To ludzie dużych sukcesów i wielkiej samotności. Mają umiejętność dużej koncentracji i realizacji swoich zamierzeń. Wierzą tylko we własne siły. Są bardzo wytrwali i konsekwentni. W stosunku do otoczenia, jak i do najbliższych, są oschli i mało uczuciowi. Nigdy nie można ich posądzać o zalety towarzyskie. Mimo że przeżywają i kochają tak jak inni, to przybierają maskę obojętności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...