Skocz do zawartości

Sen o spotkaniu z nieznaną istotą


sentel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie chciałbym dodać, że nie jest to do końca sen, aczkolwiek od tego się zaczyna.

Mianowicie miało to miejsce rok temu. Śniło mi się, że leżę w łóżku i patrzę się kątem oka w krzesło na który powieszone były ubrania. Wpatrując się w to krzesło nagle zauważyłem, że coś jest nie tak - zna przeciwka tego krzesła zaczęła się kreować jakaś przezroczysta, błękitna postać przypominająca człowieka (kiedyś miałem podobne doświadczenie i widziałem już co o tym myśleć). W tym momencie wszystko zaczęło wyglądać bardziej rzeczywiście, widziałem dookoła cały mój pokój, lecz wyraźnie było widać tylko pole widzenia do ok. metra. Patrzą w tą postać zachowywałem spokój. Spanikowałem, kiedy zaczęła iść wolnym krokiem w moją stronę (wyglądała jak uformowana z błękitnej wody). Nie mogłem się ruszyć - miałem na myśli, że być może jest to paraliż senny. Kiedy postać była już bardzo blisko mnie , panicznie jakoś udało mi się wyrwać i wszystko wróciło do rzeczywistości - dosłownie jak przejście z jakiegoś innego wymiaru w rzeczywistość. Rozejrzałem się dookoła pokoju i nie mogłem uwierzyć w to co zaszło. Co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...