Skocz do zawartości

"Zostałam zamordowana"


paulina7479

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam w jakimś lokalu i szukałam koleżanki, nie mogłam jej znależć po czym okazało się że została zamordowana, ale jej nie widziałam. Później chodziłam z drugą koleżąnka, a ona szukała mnie, nie rozmawiałam z nią. W pewnym momencie ona otworzyła coś, jakby skrzynię, ale nie była to ani trumna ani skrzynia. Było tam pełno zwłok w tym moje. Leżałam na wznak i bardzo utkwiło mi w pamięci że miałam chabrową spódnicę. I byłam świadoma że jak jeszcze żyłam miałam czarne rękawiczki natomiast jak widziałam swoje zwłoki miałam rękawiczki identycznego koloru jak spódnicę i powtarzałam słowa: Że to wszystko przez ta spódnicę, on (ale nie wiem kto) zamordował mnie przez nią i znalazł mi takie rękawiczki pasujące do spódnicy.

 

 

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego snu, bo bardzo mi utkwił w myślach a nigdzi konkretnej interpretacji nie znalazłam:smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłam odpowiedź na to na pewnej stronie, zamieszczę to co zostało tam napisane może komuś się przyda:

 

"Marzenia senne dotyczące umierania są bardzo różnorodne.Najczęściej sami jesteśmy jego głównymi bohaterami. Może to oznaczać, że nasze serce opuściła jakaś osoba, a miłość przerodziła się w obojętność, choć nie chcemy się do tego przyznać nawet przed sobą. Możliwe jest również, że odradzamy się wewnętrznie, dojrzewamy. Wówczas musimy umrzeć, żeby narodzić się na nowo. Śmierć jest zatem symbolem zmian.Zdarza się także, że w naszych marzeniach sennych pojawiają się ludzkie zwłoki. Najczęściej zmarły schowany jest do walizki. Symbolizuje on w tym wypadku bagaż przeżyć, jakie nosi w sobie śpiący. Są to wszystkie wspomnienia lub emocje związane z przeszłością, które nie mają nic wspólnego z obecnym życiem śniącego, ale pochłaniają jego energię i zaprzątają myśli. Najważniejsze w takim wypadku jest zakończenie poprzednich rozdziałów w życiu i rozpoczęcie nowego etapu, zajęcie się tym, co jest tu i teraz."

"Własna śmierć widziana we śnie jest swego rodzaju procesem oczy*szczenia duszy, odrodzenia „ja”, które musi się zmienić, by sprostać życiowej walce."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...