Skocz do zawartości

Pomóżcie osiągnąć cel - zdrowie


Gapcio

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym komuś pomóc mam nadzieje że się dołączycie. Stan tego człowieka jest dobry, jest pod opieką specjalisty (bierze leki), ale zawsze może być lepiej, dlatego proszę o rady jak osiągnąć: wzmocnienie Jestestwa i zharmonizowanie uczuć (uczucia w zgodzie z logicznym myśleniem – rozum w zgodzie z sercem), umocnienie miłości własnej i życia w równowadze, harmonii i spokoju bez zbytniej wrażliwości na czynniki zewnętrzne.

Edytowane przez Gapcio
Mam nadzieje że lepiej to teraz ujołem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja zaproponowałem kontakt, o co masz pretensje.

 

Nie mam pretensji. To może napiszesz jak rozwiązać ten problem tak jak to większość robi na forum. Po co jakieś ukryte kontakty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że de facto nic o osobie, której chcesz pomóc nie napisałeś.

Nikt nie zaleci Ci niczego w ciemno.

 

A o czym tu pisać ? Można napisać ogólnie jak postępować w takim przypadku - nie koniecznie pod konkretną osobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namalować skrypt runiczny i niech go przy sobie nosi ewentualnie dać jej jakiś kamyk niech sie wspiera litoterapią.

 

Dzieki, przydał by sie jakiś konwerter (tłumacz) z polskiego na runy. To jak zapisać skryptem runicznym : Mocne Ego + Serce w zgodzie z rozumem + Mocna miłość własna + Życie w równowadze, harmonii i spokoju

Może jakieś linki. Nie wiem czy sie nie wygłupiłem, ale nie znam się na runach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to dziwnie ale proponuję aby - szczególnie teraz gdy się robi ciepło - zaplanował sobie kilka wyjazdów w dni kiedy ma wolne od pracy/szkoły. I pojechał wtedy na cały dzień albo i dwa na odludzie, w las. Niech tam nic specjalnego nie robi. Po prostu niech pochodzi, poodycha świeżym powietrzem, poczuje siłę drzew. To na sto procent go uspokoi, da spokój wewnętrzny, pomoże mu. Kilka takich wyjazdów i będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie brzmi to dziwnie. (Dzięki) Ja wierze i czuje siłe drzew i chyba przywioze las do niego.

 

Ps.

 

Jakie drzewa polecacie oprócz brzozy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam lasu mu nie przywieziesz, raczej namiastkę. Jeśli on nie może jechać do lasu, to okadź mu pokój gdzie śpi dymem z kory brzozy i igieł sosnowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
niech znajdzie sobie kogoś kto go pokocha to chyba najlepsze lekarstwo :milosc:

 

Właśnie zauważyłem że jesteś kobietą (napewno piękną). Chcesz go pokochać ?

Edytowane przez Gapcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty chcesz komuś pomóc, skoro w Tobie tyle nagromadzonych złych emocji.

Ten pisze tak - Ty - nie

tamten pisze - tak - Ty nie.

Czemu wszystko nie, a co do pokochania go, to co złego. Miłość czyni cuda.

Pesymista z Ciebie straszny, jakie niby panny miałyby nie dobre intencje? o co Ci wogole chodzi?

Ludzie starają się Ci pomóc a Ty co ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty chcesz komuś pomóc, skoro w Tobie tyle nagromadzonych złych emocji.

Nie, teraz niema. A znasz nature powstawania emocji w człowieku ? Jak można mieć jeszcze o to pretensje ?

Z natury jestem spokojnym i wesołym człowiekiem.

Ten pisze tak - Ty - nie

tamten pisze - tak - Ty nie.

Czemu wszystko nie,

Bo werefikuje wszystko pod kątem własnej wiedzy, a nie łykam wszystko jak idzie. Proste

a co do pokochania go, to co złego. Miłość czyni cuda.

To pokochaj. Wiem że kobiety są różne, ale wśród facetów panuje taki pogląd że od chorych to raczej kobiety odchodzą niż zaczynają ich kochać.

Ludzie starają się Ci pomóc a Ty co ...?

Tak i doceniam to i za każdą trafioną pomoc dziękuje. Sam też pomagam.

 

A skąd ten atak na moją osobe ?

Edytowane przez Gapcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz go pokochać ?

 

Ja? Dlaczego niby ja miałabym? Podałam Ci tylko receptę dla Twojego znajomego, taka jaką uważam za najskuteczniejszą w jego dolegliwościach , gdyby inne wchodziły w gre to napisałabym co innego. Jeśli masz inne zdanie w tym temacie to nic na to nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc nieortograficznie chcesz pomocy czy pomaaaaaaaaaaaagania skąd wiesz który sposób jest dobry jak nie spróbujesz to trochę jak w tej opowieści radiestety który był u klientki zbadał dal zalecenia i po jakimś czasie słyszy rozmowę z nią w radiu czy byl radiesteta tak był , a dal zalecenia ?a dal, a wykonała je pani? a kto by takie durne zalecenia wykonywał .

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo mam już ich wiele i wiem. Pozatym mam wiedze, która pozwala mi oceniać inne sposoby.

 

Masz wiele sposobów ale czy sprawdzonych przez samego siebie? Na każdego z nas wszystko działa w inaczej i z różnym skutkiem.

Skoro wszystko wiesz lepiej od innch to po co ten post, pełen ironicznych odpowiedzi z Twojej strony???

Może więcej pokory zamiast oceniania kogoś, kto stara się Ci pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Drogi!

To nie atak na Ciebie, ale sposób w jaki piszesz na forum, sam za siebie mówi.

Nie odebrałam widać Cie tak tylko ja.

A to że piszemy, to radzimy abyś popatrzył na swoje życie i kolegi z innej strony.

I powinneś to docenić. A skoro doceniasz, to trochu pokory-mój drogi.

Bo tu na forum są naprawdę dobrzy ludzie, starają się pomagać jak mogą.

A Ty atakujesz! Jaki w tym cel masz?!

Radzę trochu odpocząć i zrelaksować się i skoro piszesz, że pomagasz innym (ciekawa jestem w jaki sposób -czym się zajmujesz), to jak można pomagać innym skoro na każdą odpowiedz masz negatywną odpowiedz.

Żeby pomagać komuś trzeba najpierw z sobą zrobić porządek!!!

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak sie chciałem nieśmiało zapytać - jaki oboz o wy kochane kobiety reprezentujecie ? ( rozwój duchowy ?)

Edytowane przez Gapcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach wyjaśnienia. Powszechnie przyjęte jest że rozój duchowy to coś w tym stylu :

1) Dailymotion - PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ 247. Tyara Elżbieta Gas - wideo z kanału Leute & Familie

2) CI OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI! 245. Jezus Chrystus - Ludzie - Video w INTERIA.PL

 

Czy moje domysły są słuszne że reprezentujecie ten obóz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapcio, a jaki Ty obóz reprezentujesz?

 

Z całym szacunkiem

Czemu nikt nic nie pisze to może napiszecie jak się kasuje tematy (o ile wogóle sie da) ?

Twój foch na nikim nie zrobił wrażenia. Słaba próba wywołania poczucia obowiązku (forumowiczów) odpowiedzenia na ten temat.

 

To pokochaj. Wiem że kobiety są różne, ale wśród facetów panuje taki pogląd że od chorych to raczej kobiety odchodzą niż zaczynają ich kochać.

Chciałbym zauważyć, że to nieprawda. Taki pogląd wcale nie panuje wśród facetów. Myślę, że panuje w TWOJEJ głowie.

 

wiem, bo mam już ich wiele i wiem. Pozatym mam wiedze, która pozwala mi oceniać inne sposoby.

To w jakim celu piszesz ten temat. Skorzystaj z tej swojej "wiedzy".

 

Czy moje domysły są słuszne że reprezentujecie ten obóz ?

Czy moje domysły są słuszne, że jesteś niemiły?

 

 

Myślę, że musisz jeszcze raz dorosnąć. O tym świadczą chociażby ostatnie linki.

Amen.

Edytowane przez Rytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapciu jezeli chcesz cokolwiek zmieniać to sie nie kłóć z tymi co chcą Ci pomoc tylko zacznij Cos robić ja ze swej strony proponowałbym zaczac od afirmacji Ja imie mam Wole i Moc wprowadzic pozytywne zmiany w moim zyciu!:zniesmaczony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....od afirmacji..

Przerabiałem już to :-)

Niepiszcie już nic kochani forumowicze. Ja już chyba wszystkie sposoby przerabiałem i nie tylko na ten problem - mam ładnie zdefiniowane jak na mnie działają. Od 7 lat nad tym siedze i już tym wymiotuje :-).

 

*******

Pozdrawiam Piękne Panie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa sądząc po piosence to faktycznie ciężki przypadek,...no nie wiem co tu zrobić , hmhm muszę to przemyśleć, może walnąć patelnią? albo zakasać rękawy i komuś dołożyć bo czasami to najlepszy argument jak nic innego nie pomaga:_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelbetonie, to niesprawiedliwe przecież sam założyłem ten temat - dlaczego nie moge go zamknąć ?

Żelbetonie, to niesprawiedliwe przecież sam założyłem ten temat - dlaczego nie moge go zamknąć ?

 

 

za to zachowanie otrzymałes ostrzezenie- nie zgodne z regulaminem

Edytowane przez Radiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...