Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


Zielonooka

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosowałam podstawowy układ 3x8. Zinterpretowałam go jednak chciałabym poprosić o wasze dodatkowe interpretacje dla poparcia mojej teorii. Z góry bardzo dziękuję.

 

Moje karty to kolejno:

 

1. D pik

2. As trefl

3. 9 trefl

4. W trefl

5. 9 kier

6. W karo

7. K karo

8. As karo

 

9. 9 pik o.

10. K trefl

11. A pik

12. D kier

13. 10 trefl

14. D trefl

15. 10 pik

16. W pik

 

17. 10 kier

18. W kier

19. K kier

20. 10 karo

21. A kier

22. K pik

23. 9 karo

24. D karo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama Pik to intrygantka, przestrzega przed podejmowaniem ryzyka,złe wydarzenie,nerwy,choroby,awans,poprawienie sytuacji,dobry czas do działań,pozytywne zakończenie kłopotów,szanse na spełnienie zamiarów,pomoc ze strony kogoś bliskiego,nauka,podnoszenie kwalifikacji

Teraźniejszość:

Kłopoty,złe towarzystwo,praca,urząd,sąd,jesteś skłonna do depresji,leków,dodatkowa praca,teściowa,podróż do 200 km w przeciągu miesiąca,Walet Pik to nieodpowiedzialny plotkarz

przyszłość:

Miłość,ślub,dobry początek,podwyżka,mąż ,który potrafi zbudować dom pełen miłości,człowiek w mundurze,małe pieniądze,prezent,przyjaźń

 

Podsumowując

Przez ciemnowłosą kobietę podjęłaś jakieś ryzyko,kosztowało Cię to dużo zdrowia,nerw,jednak później wszystko się jakoś ułożyło,dostałaś nową pracę/awans/podwyżkę.W trudnych chwilach pomogła Ci osoba z rodziny,rozpoczęłaś jakąś naukę,kursy

Masz jakieś kłopoty w pracy/urzędzie co się znowu odbija na Twoim zdrowiu,udasz się na wycieczką/wyjazd,gdzie poznasz pewnego mężczyznę,ale uważaj na niego bo będzie rozsiewał dużo plotek

no a w przyszłości to tylko takiej chcieć :) wesele,szczęście,miłość,kochany mąż,może mundurowy,który będzie dla Ciebie prawdziwym przyjacielem :)

 

szykuje Ci się podróż,ale to będzie fatalnie wybrany czas,

zwróć większą uwagę na układ nerwowy i wydalniczy(nerki,pęcherz,te sprawy)

nie zwierzaj się niedyskretnym znajomym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Zastosowałam podstawowy układ 3x8. Zinterpretowałam go jednak chciałabym poprosić o wasze dodatkowe interpretacje dla poparcia mojej teorii. Z góry bardzo dziękuję.

 

Moje karty to kolejno:

 

1. D pik

2. As trefl

3. 9 trefl

4. W trefl

5. 9 kier

6. W karo

7. K karo

8. As karo

 

 

 

9. 9 pik o.

10. K trefl

11. A pik

12. D kier

13. 10 trefl

14. D trefl

15. 10 pik

16. W pik

 

17. 10 kier

18. W kier

19. K kier

20. 10 karo

21. A kier

22. K pik

23. 9 karo

24. D karo

 

dla mnie ma istotne znaczenie, jak były położone asy:pik, trefl,kier. Jeśli pamiętasz to proszę napisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

ok.

Przeszłość: kobieta samotna, wdowa, rozwódka, osoba która cierpiała z powodu miłości. Przypływ gotówki, miłość młody mężczyzna który ma bardzo silny charakter. Silne emocje wywołane, jakąś wiadomością, sprawy urzędowe, sąd..

Teraźniejszość: odzyskaj równowagę wew., nie daj się depresji, unikaj napięć i kłótni. Będziesz miała wsparcie mężczyzny, który sprowokuje Cię do działania. Ze swoją przyjaciółką będziesz dzieliła się radością (blondynka). Pieniążki, które zainwestujesz przyniosą Ci korzyść. W twoich problemach pomoże CI również kobieta, szlachetna, możesz jej zaufać. Odnowisz znajomość z kimś. Rozważ czy podjąć podróż, ponieważ nie jest to odpowiedni czas

Przyszłość:ślub lub zaręczyny, być może wyjazd- podróż poślubna, nawet za granice.W ciągu miesiąca spodziewaj się propozycji od mężczyzny(ma jasne włosy). Czeka Cię powodzenie w każdej sprawie, jednak zachowaj powściągliwość. Czeka Cię wizyta u lekarza, w związku z czym będziesz musiała plany przełożyć na później. Uważaj też na kobietę, która podaje się za twoją przyjaciółkę, ona Ci źle życzy. Sukces w w sprawach finansowych

 

W podsumowaniu:

czeka Cię :spadek, ciąża, nowy początek związany z przeprowadzką

Edytowane przez Trina7
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

Przeszłość: kobieta samotna, wdowa, rozwódka, osoba która cierpiała z powodu miłości. Przypływ gotówki, miłość młody mężczyzna który ma bardzo silny charakter.

 

Czy ten młody mężczyzna o silnym charakterze to ten którym jestem obecnie zainteresowana? Czy mój dalszy los wiąże się z nim? Mogłabyś mi jeszcze coś na jego temat powiedzieć? Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

wg mnie chodzi o mężczyznę, który wie czego chce i dąży do realizacji postawionego sobie celu. Czeka go wiele zmian, które będą miały również na Ciebie wpływ (może to być student). Jak najbardziej widzę Was razem :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...