Skocz do zawartości

Pozbywanie się starych ubrań z szafy


222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I proszę o interpretację.

 

Śniło mi się, że jestem w swoim pokoju. Było jasno i ciepło. Otwarłam dużą szafę i postanowiłam, że pozbędę się starych ubrań. Zaczęłam je przeglądać. Wyrzucała te za małe i te których nie nosiłam wcale. Niektóre z ubrań były zakurzone i zbutwiałe. Inne miały dziury po molach. Z innych ciuchów strzepywałam jaja moli. Młodsza siostra przyszła mi pomagać w porządkach. Doradzała mi bym nie wyrzucała niektórych ubrań. Jednak ja się na to nie godziłam, ponieważ nie nadawały się one do noszenia, bo były tak zniszczone. Ze snu najbardziej utkwił mi w pamięci motyw jak chwyciłam do ręki stary, wełniany, żółty sweter i na plecach zobaczyłam dużą dziurę, którą wygryzły mole. Bardzo ubolewałam nad tym faktem, początkowo nie chciałam go wyrzucać jednak w ostateczności się go pozbyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi na to,że robisz "porządk"i w swoim zyciu...ze swoja przeszłością.Pozbywasz sie czegoś.....wchodzisz w nowy etap swojego zycia.

Sfetr byc może jest symbolem czegos co długo chowałaś w sercu,co długo byc może Cie dusiło w zyciu,do czego byłaś przywiązana...a co Cie jakby zatrzymywało w pójściu na przód.jednakże i to w koncu postanowiłaś zostawic za soba Tak więc Zostawiłaś przeszłość....nie chcesz do niej wracać!!!!!:)Sen pozytywny......jesteś poza tym co było...idżiesz na przód:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...