Skocz do zawartości
meta_dw

Najnowsze odkrycia fizyki kwantowej HAHAHAHA HEHEEHEHEUUUUUU!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

meta_dw

Wczoraj miałem przezabawna rozmowę z znajomymi z Politechniki Warszawskiej. Zaczęliśmy rozmawiać o fizyce kwantowej o jej osiągnięciach odkryciach i możliwych przyszłych zastosowaniach. Fizyka kwantowa zajmuje obecnie się sprawdzaniem teorii już zaklepanych. Wiemy przecież z biologii jak zachodzi fotosynteza, niestety szczegółowe badania wykazały że nie i właściwie nie wiadomo dlaczego to funkcjonuje, aparat węchowy u pszczół przykro nie wiemy. Może coś bardziej znanego ja z fizyki szkoły średniej wiem dlaczego metal przewodzi prąd no cóż fizycy kwantowi nie wiedzą. Dobra to może coś prostszego jak tworzą się chmury no jakby to powiedzieć – zgadnijcie.

Mówię do nich i wy mi mówicie że opowiadam nie rzeczywiste historie jak wy nawet nie wiecie czym jest rzeczywistość. Miałem taki ubaw, a ich miny.

Po paru latach dyskusji zaczynają się zastanawiać, to już dobrze.

Szerokości Poszukujący

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klaudia_ozo

tak... no coz... ostatnio tez jakos bylo glosno ze chyba unia europejska uznala slimaka za rybe ladowa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefi

to , że są teorie i wy je znacie.. to nie oznacza, że zostały one kiedykolwiek doświadczalnie udowodnione... więc nie rób z siebie wszechwiedzącego :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teri007

hhehe niezle to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi