Skocz do zawartości

proszę o pomoc w interpretacji:)


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy poprosił mnie o wróżbę na temat jego życia..Użyłam układu 8x3 oto co mi wyszło:

D trefl 8 kier 9 karo 9 trefl walet pik D pik D karo 9 pik

D kier 7 kier D pik As kier 8 trefl 10 kier 7 karo 7 pik

K pik As pik 10 pik K karo As karo 10 karo As trefl Walet Karo

 

Mam swoją interpretację,lecz chcialabym z kimś ją porównać.

 

Zadał mi pytanie również czy jego obecny związek sformalizuje się w postaci ślubu.Użyłam ZWYCIĘSTWA i oto co wyszło:

As trefl walet pik

D pik 8 trefl

10 Kier walet trefl

7 trefl

 

proszę o wasze interpretacje.To bardzo ważne!

Edytowane przez Alicja1907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Znajomy poprosił mnie o wróżbę na temat jego życia..Użyłam układu 8x3 oto co mi wyszło:

D trefl 8 kier 9 karo 9 trefl walet pik D pik D karo 9 pik

 

ogromny wpływ jakieś kobiety (brunetki), która poprawi samopoczucie, romans z blondynką, przez co nastąpiła zmiana w planach, a tym samym korzyści wynikające z umiejętnego zarządzania. Spotkanie po latach z samotną kobietą (wdowa lub rozwódka), a także plotki i pomówienia z ust kobiety, która uważana jest za przyjaciele, ale w rzeczywistości nim nie jest (wydaje mi się, że to zraniona duma kochanki).

 

Co do części pozostałej potrzebowałabym tych asów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
poprosił mnie o wróżbę na temat jego życia..Użyłam układu 8x3 oto co mi wyszło:

D trefl 8 kier 9 karo 9 trefl walet pik D pik D karo 9 pik

j/w

 

kier 7 kier D trefl As kier 8 trefl 10 kier 7 karo 7 pik

 

Radość w domu. W ciągu m-ca, wydarzy się coś pomyślnego, będzie wsparcie rodziny przy organizowaniu ślubu. Wielka radość i podróż oraz zaskakująca wiadomość od ukochanej.

 

pik As pik 10 pik K karo As karo 10 karo As trefl Walet Karo

 

wszystkie urzędowe sprawy zakończą się po myśli twojego znajomego. W pracy- osiągnie efekt, który był zamierzony. Cenny prezent.Informacja dostarczona pocztą, owa inf. zmusi do podjęcia konkretnej decyzji związanej z wyjazdem za granicę. Przypływ gotówki, należy rozważyć zainwestowanie owych pieniędzy.

 

a jak myślisz będzie z tą z blondynką?

 

ja widzę brunetkę cały czas, a blondyna będzie chciała zaszkodzić.

Edytowane przez Trina7
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo :) moja interpretacja jest bardzo podobna ;) tylko nie wpadłam na to o tej blondynce (może dlatego,że ją znam i robi na mnie dobre wrażanie.Czyżby się maskowała ;) ) a jeżeli byś mogła to tak z czystej ciekawości skąd wiesz,że będzie chciała zaszkodzić?Kóre karty to pokazuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zinterpretowałam tak:

Był w związku z kobietą,która go nie kochała.Postanowił to skończyć,poniewz w ich związku cały czas były kłótnie.Teraz jest z blondyna (i ja myślałam,że to ona będzie żona ;)) Obecną dziewczynę poznał przypadkiem,przez kolegę z pracy. ślub odbędzie się z powodu ciąży.Ten znajomy chce dostać się do władz mundurowych.Uda mu się to,ale nie za 1. razem.W wakacje wyjazd do znajomego,poprawa finansów. Dojdzie do niego wiadomość o wyjeździe za granicę.

 

Twoja interpretacja jest bardzo bardzo bliska prawdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Radość w domu. W ciągu m-ca, wydarzy się coś pomyślnego, będzie wsparcie rodziny przy organizowaniu ślubu. Wielka radość i podróż oraz zaskakująca wiadomość od ukochanej."

 

nie wiesz jakiej natury może być ta wiadomość?czy go zostawi może czy inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dziękuję Ci bardzo :) moja interpretacja jest bardzo podobna ;) tylko nie wpadłam na to o tej blondynce (może dlatego,że ją znam i robi na mnie dobre wrażanie.Czyżby się maskowała ;) ) a jeżeli byś mogła to tak z czystej ciekawości skąd wiesz,że będzie chciała zaszkodzić?Kóre karty to pokazuja?

 

Dama karo i 9 pik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...