Skocz do zawartości

Uciekać przed śmiercią


Lovelesska

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że goniły mnie dwie identyczne postacie w czarnych szatach i białych maskach śmierci. Uciekałam przed nimi i nagle znalazłam się w moim domu. Kiedy myślałam, że je zgubiłam, wyjrzałam przez okno a one chodziły po podwórku i mnie szukały. W rękach miały wielkie noże. Schowałam się do szafy i myślałam jak bardzo nie chcę umierać.

 

Wtedy się obudziłam i jeszcze ze strachu waliło mi serce ;/ Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem boisz się przemian w swoim życiu wewnętrznym. Chcesz coś zmienić ale "uciekasz" przed tym ze strachu przed nieznanym, przed "śmiercią" własnego starego JA.

Twój strach przed tym mogą symbolizować też te wielkie noże...

Choć interesuje mnie to, że jak piszesz schowałaś się do szafy...

Dla mnie szafa jest miejscem ukrycia czegoś; swoich uczuć, wspomnień, przeżyć...

Myślę, że jednak chcesz "odwiesić" do szafy to, co jest dla Ciebie już nie potrzebne, przykre lub nie wiesz co z tym zrobić, tylko paraliżuje Cię strach przed nowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, ale dałaś mi do myślenia. Tak się właśnie składa, że w moim życiu nastąpiły zmiany i ciągle wprowadzam nowe, bo chcę. Naprawdę ich chcę i się z nich cieszę tylko dlaczego mojej podświadomości to nie pasuje? Dzięki wielkie za odpowiedź! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Może dlatego, że jest za wiele tych zmian w krótkim czasie...

Wprowadzając do podświadomości rzeczy wyparte przez nowe, może ona nie nadążyć z "kodowaniem" tego wszystkiego w takich ilościach.

Edytowane przez Pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...