Skocz do zawartości

Nie zapomne gdy śniły mi się wypadające zęby :(


Kitka7

Rekomendowane odpowiedzi

To był bardzo brzydki sen i bardzo realistyczny wszystkie zęby ruszały mi się na boki poczym wypadały i wypluwałam je i znów były i znów wypluwałam...jak sie budziłam to sprawdzałam czy to byl tylko sen po około 3 dniach dowiedzialam sie ze babcia nie żyje potem jeszcze dwa razy tak mi sie snily te zęby i w jednym roku stracilam dwóch wójków :( i moja kochaną Babcie gdy spotkałam się z moim brate i opowiedzialam mu o tym on tez powiedzial ze mu sie snily wypadające zęby a jemu rzadko kiedy cokolwiek sie śni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku to sie sprawdza ale nie pierwszy raz slysze ze wypadajace zeby zwiastuja smierc.widac Kitka7 twoja podswiadomosc w jakis sposob wybiega w twoje stany emocjanalne i tym snem probuje cie przygotowac na najgorsze skoro zdarzylo sie to kilka razy.przygotowac bo zapobiec takim zdarzeniom nie jestesmy w stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astroa..coś musi w tym być najgorsze ze jak się śnią to nie wiem kogo ta choroba bądź śmierć dotknie..i wówczas mam serce w gardle że tak powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miewam sny ktore symbolicznie lub nawet bezposrednio pokazauja mi ze cos sie zdarzy i powiem ci ze jest to straszne bo nic nie moge zrobic by ewentualnym zdarzeniom zapobiec.one daja mi jedynie wiedze i ew strach...przez to przestalam przywiazywac wage do snow, szybko staram sie zapominac te intensywne bo zupelnie mi ta wiedza nie potrzebna...po co sie stresowac na zapas a poza tym nie kazdy sen jest proroczym i mozna zwariowac...pelen tajemnic jest ludzki umysl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kilka razy w niedługich odstępach czasu śniły się wypadające zęby. Nie wiedziałam wtedy co to może symbolizować. Wtedy moja babcia doznała wylewy, po 2 tygodniach zmarła.. Później przeczytałam przypadkiem znaczenie snu.. czułam się dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...