Skocz do zawartości

ćwiczenie od karolinny :P


karolinna

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mało kto mnie tu zna to takie małe ćwiczenie na (dosłowne) rozpoznanie :_hejka:

Zadanie dla Was- jak wyglądam. Ogólnie podajcie kolor włosów (i z góry podpowiadam, że obecnie inny niż naturalny), ich długość, kolor oczu, budowę ciała, jakieś znaki szczególne i co jeszcze przyjdzie Wam do głowy. Macie dużo czasu :icon_wink:

 

Zapraszam do zadania i powodzenia :_papa:

 

Karolina 01.03.1990

Edytowane przez karolinna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest twoje zdięcie?jesli jest to z samego zdiecia mozna zobaczyc ze jestes raczej niska szczupła masz włosy albo blad albo marchewkowe oczy pewnie szare lub niebieskie-To twoja fotka?

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok niech bedzie;-)

kolor oczu-śmierć-szare

kolor włosów-moc-bląd

długość włosów-4 mieczy-opadajace na ramiona

sylwetka-as pucharów-niska przypominasz budowa ciała dziecko

cos charakterystycznego-4 mieczy-okulary nosisz albo szkła,masz jakaś wade wzroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niska blondynka, wlosy masz rozjasnione, z natury jestes szatynka, wydaje mi sie ze niedawno scielas masz dosc krotkie i chyba ci sie to nie podoba

oczy zielone ewentualnie niebieskie

wzrost sreni max 165cm

szczupla, nie masz problemow chyba z sylwetka wydaje mi sie ze jestes z niej zadowolona:mruga:

chociaz krolowa kielichow lubi sięi nad soba uzalac:lol: i wiecznie jej cos nie pasuje

 

znaki szczegolne 6 mieczy masz jakas blizne

 

ps. daj czas dziewczynom, moze sie dolacza?

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie dla Was- jak wyglądam. Ogólnie podajcie kolor włosów (i z góry podpowiadam, że obecnie inny niż naturalny), ich długość, kolor oczu, budowę ciała, jakieś znaki szczególne i co jeszcze przyjdzie Wam do głowy. Macie dużo czasu

 

8 monet,rydwan,kapłanka,Pustelnik 3 mieczy.

Myślę,że bardzo Ci zależy na tym jak inni Cię postrzegają:)Jesteś raczej nie wysoka tak 165, normalna,masz blond włosy do ramiom,mogą być na dzień dzisiejszy farbowane,oczy ciemne,raczej piwne.Masz problem ze wzrokiem,albo często mrużysz oczy,Twój charakter,czasami podejmujesz decyzje sprzeczne z uczuciami.Ubierasz się jak chłopczyca,lubisz chyba nosić spodnie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Nie widzialam zdjęcia więc sobie spróbuję :))

 

 

Budowa Ciała -> rydwan -> zgrabna z Ciebie dziewczyna.. Ani za dużo ani za mało. Ogolnie zgrabna sylwetka.

Oczy -> Głupiec -> piwne, ciemne.. Bardzo ładne, niewinne dziecięce spojrzenie Aniołka?

Włosy -> odwr. 7 kielichów -> skoro odwrócona karta to potwierdziło się ( w moim przekonaniu) ze sa farbowane.. Na ciemno. czarne lub brązowe ciemne :)

znak szczególny -> 10 denarów DOBRANE 9 mieczy 8 mieczy -> Jestes bardzo kobieca.. może masz jakiś specyficzny styl ubierania? Kolorowe ubrania ale w eleganckim stylu.. szczegolne są te Twoje włosy może masz jakaś ciekawa fryzurka która zwraca szczególna uwagę. W obu kartach dobranych postacie maja zakryte oczy

Nosisz okulary? albo szkła kontaktowe? wada wzroku chyba jakaś..

 

 

 

 

 

 

Kazdemu wyszła wada wzroku a to ciekawe.. Kiedy będzie odpowiedz??

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZI xD

Nie wiem skąd u Was te 165 cm xD

mam 173cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy, włosy krótkie, naturalnie to blond są, ale obecnie rrrrude ;D Nie mam wady wzroku kochane ;) a 'coś' charakterystycznego to piegi ;p

 

 

dezire3

kolor włosów-moc-bląd i to się zgadzało

 

 

lovely

niedawno scielas masz dosc krotkie i chyba ci sie to nie podoba oj racja, nie byłam zadowolona ;p

oczy zielone ewentualnie niebieskie niebieskie

szczupla, nie masz problemow chyba z sylwetka wydaje mi sie ze jestes z niej zadowolona

chociaz krolowa kielichow lubi sięi nad soba uzalac i wiecznie jej cos nie pasuje racja, niby wyglądam dobrze, ale zawsze znajdę coś, co 'muszę' u siebie poprawić xD taka mania

 

 

 

Arivo

Myślę,że bardzo Ci zależy na tym jak inni Cię postrzegają:) to prawda

masz blond włosy mhm (naturalne)

Twój charakter,czasami podejmujesz decyzje sprzeczne z uczuciami. taka karma :lol_na:

lubisz chyba nosić spodnie :) a i owszem :)

 

 

Dharma

Budowa Ciała -> rydwan -> zgrabna z Ciebie dziewczyna.. Ani za dużo ani za mało. Ogolnie zgrabna sylwetka. no nieskromnie się zgodzę

Włosy -> odwr. 7 kielichów -> skoro odwrócona karta to potwierdziło się ( w moim przekonaniu) ze sa farbowane..

szczegolne są te Twoje włosy może masz jakaś ciekawa fryzurka która zwraca szczególna uwagę. sam kolor zwraca :lol_na:

 

 

 

Arivo i lovely otrzymują po punkcie za interpretację

Reszcie pań dziękuję za zabawę :mrgreen: :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę,jestem zaskoczona :icon_eek:mogę znowu odtańczyć zwycięstwo:i4bananbabluwh8:Moje gratulacje Lovely i dzięki wielkie wszystkim:oczko:

Ja o 22:00 wyjmę dziecko z kąpieli.......hahahah

 

Za punkcik buziaki:_buziak:

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...