Skocz do zawartości

Niemowlę


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

To ja na trzeciego:D

Jakim byłam niemowlęciem w dniu narodzin?

chude,normalne,grube

łyse,z meszkiem z włosami,jeżeli to jakie

oczy itp.

Kiedy się urodziłam? 3:00-15:00-rano

15:00-3:00 - noc

Ile dzieci się urodziło tego dnia?

Odp.z przekazów ustnych,bo nie pamiętam;>

i dodatkowe,ile dziewczynek i ilu chłopców????

 

Zapomniałam odpowiedź za 3 dni,albo jak sobie życzycie:)

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na trzeciego:D

Jakim byłam niemowlęciem w dniu narodzin?

chude,normalne,grube

łyse,z meszkiem z włosami,jeżeli to jakie

oczy itp.

królowa buław-paz denarów-9 mieczy-chyba dość grubiutkim ,pulchnym,rozpłakanym napewno mocno

Bardzo ładnym niemowlakiem napewno to sie rzuciło wszystkim w oczy i silnym.Myslę że nie miałas ani jednego włoska na głowie;-)

Kiedy się urodziłam? 3:00-15:00-rano-2 mieczy

15:00-3:00 - noc-wieża-chyba własnie o tej porze sie urodziłas

Ile dzieci się urodziło tego dnia?-mag-czyżby tylko jedno?moze jeszcze jakis chłopiec sie urodzil oprócz ciebie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim byłam niemowlęciem w dniu narodzin?

ciałko Słońce ładne proporcjonalna, może delikatne bo na karcie te dzieciaczki takie mają ciałka, z meszkiem na ciałku Słoneczko, to może zaokrąglone?

 

włosy Mag Mój ma kapelusz na głowie, może ci czapeczkę szybko założyli, kiedyś ta karta pokazała mi krótkie włosy, ale stosunkowo gęste i raczej ciemne.. jak nie to łysa

 

oczy Rycerz Monet, zmrużone, raczej jasne

 

 

Kiedy się urodziłam? 2 Monet, mam na karcie i Księżyc i Słońce..ale raczej dzień

 

Ile dzieci się urodziło tego dnia? 6 Kielichów - sześcioro :)

 

 

dodatkowe,ile dziewczynek i ilu chłopców???? 4 chłopców, 2 dziewczynki (w tym może bliźnięta, Kochankowie wypadli)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim byłam niemowlęciem w dniu narodzin?5 denarow

chyba dosc chude, moze wczesniakiem bylas

wlosy pustelnik lysiutka, ewentualnie min meszek

oczy as mieczy niebieskie

Kiedy się urodziłam?4 bulawy w dzien,mysle ze nad ranem

Ile dzieci się urodziło tego dnia?5 kielichowpiatka:lol:

i dodatkowe,ile dziewczynek i ilu chłopców??? 3 dziewczynk ii, 2 chlopcow

wypadlo krolowa bulaw, krolowa mieczy, cesarzowa, rycerz denarow, krol mieczy na plec:lol:

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

jakkim byłas niemowlęciem - Sprawiedliwość - wyjątkowo zdrowym.. nie byłaś grubym niemowlaczkiem ale też nie za chudym tak z 2300

oczy i włosy - odw 4 denary - szare lub niebieskie bez włosów

kiedy urodziłaś się - odw. 7 kielichów - mysle, że nad ranem ok 3 lub 4 rano

ile dzieci urodziło się tego dnia - gwiazda rycerz buław- 8? więcej chłopców tak z 2 dziewczynki i reszta chłopcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja ! :D

 

Paz Kielichow, 9 Mieczy [o] - o matko, bylas chyba strasznie placzliwym dzieckiem :D raczej delikatnej budowy, odwrocona 9, moze nie bylas urodzona w terminie ?

2 Kielichy [o], Krolowa Denarow - mysle, ze lysolek ;) ewentualnie ciemny meszek, bo ta moja Krolowa czarnowlosa jest - chociaz i tak pierwsza mysl, to gola glowka jak denar hehe :D

[o] Mag, Gwiazda - noc

 

5 Bulaw - 5 dzieci- albo sami chlopcy, albo jeszcze jedna dziewczynka procz Ciebie

 

Dajcie mi jakis skuteczny sposob na skleroze, zapomnialam spytac sie o oczka ... Mialam zapisywac sobie pytania na kartce ale... zapomnialam :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łzy Lovely zmiękczyły serce moje,wię odpowiadam:

Dość pulchna,ale raczej norma ,ok 3kg

Sada,oczy piwne,włosy długie do ramionek czarne kręcone.Położna zrobiła mi na czubku kukuryku i zawiązała czerwoną wstążkę,od uroku.Byłam jedyna tego dnia wśród 7 chłopa:D i wszyscy myśleli,że jestem cygańskim dzieckiem. 4:20 rano.

 

Znowu dziewczyny super,punkciki powklejam komu,napiszę póżniej bo muszę przelecieć Post:D Dzięki za jak zawsze dobrą zabawę:oklasky:Brawa dla Was wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej trafień Dharma,Olkacool.Dezire3 trochę słabiej ,ale dopisuję plusik z poprzedniego ćwiczenia:D-Punkciki

I każda w coś trafiła:

Lovely nad ranem-super

Agoria no te czarne włoski Ci zaliczę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze pogadac ze swoimi kartami, bo moja Gwiazda wyglada w sumie jak gwiazda poranna, ale zawsze pokazywala noc w dodatku Mag odwrocony a na nim slonce swieci :P jajca sobie ze mnie robia albo nie skumaly ze od 3ciej w nocy dzien mial byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na ostatki,jeszcze Namanira ma u mnie plusik ,tylko żebym nie zapomniała. Dazire napisałaś

Bardzo ładnym niemowlakiem napewno to sie rzuciło wszystkim w oczy i silnym
Czego nie ujęłam,ale faktycznie z opowiadań wiem,jak ojcowie przychodzili obejrzeć swoje dzieci to najpierw zachwycali się ponoć mną...ah dopiero potem pytali się o swoje dziecko.Dodałam Ci jeszcze ten zaległy plusik za poprzednie ćwiczenie.No może trochę naciągnięte..........ale dziewczyny nie będą się gniewać.Miłego dnia dla wszystkich:):_oczko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Księżyc 5 Buław Okrągłe, użyłaś miksera, siły.. może zagniotłaś

Składniki Głupiec 9 Mieczy 8 Monet Pax Kielichów Głupiec to może cukier, 9 Mieczy.. tłuszcz, paź Kielichów- mleko, woda.. a 8 Monet to może ogólnie jakieś pracochłonne

 

Nie znam się, może jakieś racuszki, sękacz.. może tort znowu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co

8 kielichów-coś małego dużo chyba tego mój pan trzyma kijek -moze to chrusciki

z czego-król monwt-krolowa kielichów-kapłanka-jakis tajemniczy składnik moze alkohol,rum,spirytus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola fajne karty,księżyc chyba bardziej pod porę ,niedawno skończyłam,5 b pasuje........na to coś..

Z kielicha nie tylko pije się mleko i wodę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wypadl pustelnik i nie w eim kompletnie co to moze byc:lol:

http://www.uni-garden.com/upload/pustelnik1.jpg

taki on bialuski mzoe jakies bezy?:lol:

wydaje mi sie ze to dosc pracowita potrawa, dlugo sie ja przygotowuje

stawiam na paczki bo nic innego nie wymysle;lol:

przyszly mi na mysl tez..nalesniki ale watpie:mruga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafione białuski,a tak w ogóle to zrobiłam chruściki na piwie,obsypane cukrem pudrem ........:buja_w_oblokach:bajka...........to w tym przypadku obżarstwo nie jest grzechem,szkoda,że jesteście tak daleko........

To tak było na szybko,dziękuję za udział:k020:

Dezire strzał w 10,Ola-wicemistrz i Lovely także miejsce medalowe..........:)

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...