Skocz do zawartości

bardzo realistyczny sen, okultyzm, szatan, modlitwa do diabła,


Katamaradze

Rekomendowane odpowiedzi

Został mi w pamięci sen bardzo dziwny. Mianowicie rzecz dzieje się w budynku szkoły podstawowej (kiedy to było!!??), jest zima a w szkole panuje ogromne zamieszanie pewną osobą. Jest to znana mi osoba, pewien mężczyzna, który w rzeczywistości zajmuje się okultyzmem. W rzeczonym śnie również podejmuje praktyki okultystyczne namawiając ludzi do modlenia się z nim - dokładniej odmawiania łacińskiej modlitwy, która ma sprowadzić szatana. Mężczyzna mówi słowa wyraźne i coraz szybciej. Jakby spieszył się. Widzę jak w ręku trzyma dywan perski z wizerunkiem szatana. Ten dywan jest jakby hologramem, gdyż po drugiej stronie kryje się cytat. Słów cytatu nie zapamiętałam, były napisane po angielsku. Coś o miłości. Udaje mi się jednak wyswobodzić z tego amoku jakim zaraża mężczyzna i w pewnym momencie wymiotuję grubego, mokrego, obślizgłego węża. Próbuję z owym mężczyzną pertraktować, on śmieje się zaledwie ironicznie. Po drodze gdzieś spotykam dziadka, który klęczy i modli się również wypowiadając łacińskie słowa pośpiesznie i w strachu, jakby mu kazano. Jego syn widzi to i krzyczy do niego by się obudził. Wybiegam z budynku, próbuję wrócić do domu. Orientuję się, że zapomniałam zabrać ze sobą jakichś bagaży, niestety po nie nie wracam.

Cóż to oznacza? Czyżbym wyswobodziła się z jakieś rzeczywistej mocy psychicznej, emocjonalnej jaką sprawował nade mną owy mężczyzna? Czy sen możne oznacza zupełnie coś czego nie przypuszczam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że chodzi tu właśnie o wyswobodzenie. Dywan jest moim zdaniem rzeczą oznaczającą ciepło rodzinnego domu. Cytat z miłością by pasował, jednak to że trzyma go mężczyzna wzywający diabła nie jest zbyt dobrą oznaką. Może jakieś problemy w rodzinie lub miłości? Zwymiotowanie tego węża kojarzy mi się z pewnym rodzajem usunięcia tego zła lub nieporozumienia w Twoim otoczeniu. Jest tam Twoja rodzina która zostaje w tym amoku, przymuszeni. Może u nich także tkwi nieporozumienie. Wychodzisz z tej złej sytuacji, i zostawiasz to za sobą nie wracając nawet po swoje rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zapytać kogoś o interpretacje. MA się na sytuacje świeże spojrzenie. Cały czas tkwiłam w interpretacji o złym wpływie tego mężczyzny na mnie. Możliwe, że Twoja interpretacja wnosi coś zupełnie nowego;) Dywan za którym ukrywa się niebezpieczeństwo. Utrata ciepła rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi właśnie o problemy rodzinne. A czy chodzi dokładnie o ciepło rodzinne, to już Twoja osobista sprawa. Zależy od tego jakie są Twoje relacje i co podpowiadają Ci uczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...