Skocz do zawartości

Głuchy Telefon...


Vizir

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. 3 dni temu dzwonił do mnie jakis telefon jak byłem w takim miejscu.Nawet sie nie odezwał.

Przetrzymywałem go 5 minut i nic.Dzisiaj poszedłem w to samo miejsce i znów zadzwonił,Nikt się nie odezwał

więc jeszcze raz go przetrzymałem.Próbowałem oddzwonic i pisze ze kontakt nie ma numeru .dzwoni do mnie tylko jak jestem w tym samym miejscu czy ktoś mi pomoże ?

 

Możecie zadawać pytnia z historii tego miejsca to moge odpowiadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bardzo ciekawe.. Nie jestem pewna czy byty mogą dzwonić na telefon :P nawet mi się taka teoria wydaje nieco absurdalna.. Ale innego wytłumaczenia niestety nie mogę znaleźć, bo to może być związane poniekąd z historią tego miejsca. Jak wspominałeś, zamordowano tam 3 osoby. Możliwe że jakiś byt sobie Ciebie upatrzył i bawi się z Tobą... Hmm zastanawiające.. Aż skłania mnie Twa historia do wertowania kolejnych książek w celu znalezienia informacji a temat tego, czy energia może skupiać się w takiej postaci.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być wyczulony w takim razie na świat paranormalny. Coś musi Cię wyróżniać.. Spytam może tak.. Miałeś kiedyś jakąś styczność z magią? a może działy sie jeszcze jakieś dziwne rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz telefon na kartę ?

Jeśli tak to może spróbuj kupić starter z innym numerem, zmień go i zobaczysz co się wtedy stanie...

Ale muszę przyznać że naprawdę ta sytuacja jest dziwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może też mógłbyś pożyczyć telefon od brata, mamy lub kogoś innego...

Może poszedłbyś tam z dwoma ?

To może dałoby Ci możliwość sprawdzenia czy w tym samym czasie może dzwonić ten sam numer na dwa różne telefony...

Jeśli tak to...

Brrr...

Nie chcę nawet myśleć co to może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może spróbuj na początek zmienić nr a jak to nic nie da to weź ze sobą dwa różne telefony i zobaczysz co się wydarzy...

Jak spróbujesz to daj znać jaki był rezultat.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppomimo posterpu ewolucji mamy do czynienie z rzeczami na ktore prozno by bylo szukac wyjasnien,nalezy zrozumiec ze zjawiska ktore mozna w rozny sposob tlumaczyc,nie wybieraja czasu ani rozwazan (dla nas wygodnych np.komorkowych tel) ,staraj sie odebrac ten telefon i powracaj na to miejsce nawet jesliby s telefon zgubil

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOK... Zadzwonil do mnie na dwa telefony a na jednym go trzymlem 2 godziny wiec to nie czlowiek bo czlowiekowi by bylo szkoda pieniedzy

 

Nie zawsze i nie wszystkim ;)

Ten ktoś dzwonił z jednego numeru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOK... Zadzwonil do mnie na dwa telefony a na jednym go trzymlem 2 godziny wiec to nie czlowiek bo czlowiekowi by bylo szkoda pieniedzy

 

AkaNoTsubaki zadał pytanie które też chciałam zadać :)

Dzwonił z jednego numeru czy z różnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie było było napisane "Nieznane"dzwoni

na obu telefonach

 

,staraj sie odebrac ten telefon i powracaj na to miejsce nawet jesliby s telefon zgubil

.

 

Odbierm ciągle telefony nie zgubie chyba nigdy bo jes troch wiekszy bo dotykowy (a mie cegła czy jakis kloc)

Edytowane przez Wiedźmin
Nastepujące po sobie posty uzytkownika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe zjawisko . Ale może to nie jest byt ale wina sprzętu choćby satelity. Proponuje sprawdzić czy inne osoby przechodzące przez ten park mają ten sam problem. Jeśli nie to oznacza że jakiś byt chce coś od ciebie. Odrazu mówię że wiele bytów bardzo często kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
ok spróbuje

 

aaa mam lepszy pomysł . wezmę starą kartę

 

mam 3 telefony swoje jeden staroc i dwa fajne

 

 

 

Unikaj postów, które nic nie wnoszą do tematu lub są krótkimi odpowiedziami. Forum to nie gadu gadu gdzie każdą najkrótszą myśl pisze się jedna pod drugą. Staraj sie w poście wyrażać swoje myśli, rozbudować wypowiedź i wyjaśnić ile się da. Nie twierdzę, ze nie można dawać krótkich odpowiedzi. Kiedy trzeba to trzeba.

 

Co do tematu, podejdź do operatora sieci i poproś aby sprawdzono z jakiego numeru do ciebie ktoś dzwoni. Myślę, ze w dzisiejszej dobie technologicznej nie będzie to problemem. I mozesz zadzwonić do tej osoby z budki czy innego telefonu i innego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...